SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Pierwsze kroki na siłowni

Wysłana -
Cześć. Jest to moja pierwsza wizyta tutaj dlatego też przepraszam jeśli nie wcelowałem w odpowiedni dział. Trenuje już dobry rok, jeśli można nazwać to wg treningiem, staram się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po godzinie czasem krócej, zdarzały się dłuższe przerwy w treningu dlatego że jestem osobą pracującą i studiującą. Dieta jest, stosuje ją już rok z wagi 62kg dobiłem do 75kg i dalej mam problemy, nie stosowałem żadnych suplementów, dlatego tez chciałem się co do nich poradzić i nieco dowiedzieć. Od jakich zacząć ? Jak stosować? Wrzucam analize masy i składu ciała.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wypełnij ankiete działu, napisz jak się odzywiasz

jeśli dieta faktycznie ok to będzie mozna pomyśleć o cyklu na kreatynie, jednak najpierw powyzsze
Wysłana -
Odżywianie wklej w szablonach z potreningu.pl
Wysłana -
http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
Wysłana -
Cześć, wybaczcie że tyle mi to zajęło. Wstawiłem tylko jeden dzień, w wolnej chwili wstawię kolejne jeśli będzie taka potrzeba. Tak to mniej więcej u mnie wygląda, pisze mniej więcej ponieważ godziny posiłków są bardzo różne, staram się spożywać posiłek co 2-3 godziny. Nie zawsze też mi się udaje zjeść całość, ponieważ w pracy mam na to około 10 minut. Tego czego nie dałem rady nadrabiam w kolejnym posiłku. Z góry dzięki

Wysłana -
Trochę poprawek będzie trzeba wprowadzić choćby za dużo pieczywa. Jakie masz zapotrzebowanie ?
Wysłana -
białko przytnij do 150g
Wysłana -
Moje zapotrzebowanie to jakies 3500 kcal, udało mi się zbić białko do 170g ale kosztem kalorii i węglowodanów. Jakaś porada, żeby zrobić to lepiej?

Wysłana -
170 już może zostać, to wyjdzie jakieś 2,2g na kg masy ciała więc ok
Wysłana -
same makro to jedno natomiast sama dieta slabiutka w 4 posilkach masz pieczywo ,dlaczego chcesz bazowac na tak slabym zrodle weglowodanow? to samo chocby sledz w sosie pomidorowym w ktorym pelno cukru
Wysłana -
Jakieś propozycje czym mogę zastąpić nadmiar pieczywa? Makarony, kasze? Śledzie mogę zastąpić łososiem bądź makrelą. Staram się urozmaicać dietę żeby nie była zbyt monotonna, bo szybko mi się znudzi .
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź