SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki na siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
makarony, kasze, ryze, platki owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 386
Zamieniłem posiłek z rybą na makaron i pieczywo na płatki owsiane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to próbuj i obserwuj, gdyby za bardzo podlewało to trzeba bedzie wprowadzić zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
np. obcinajac ilosc weglowodanow bo masz ich sporo w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 386
Według mojego bmi wychodzi ze węglowodanów jest wystarczająco. Nie bardzo też wiem jak miałbym to zrobić nie tracąc przy tym kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pamietaj ze jest to szacunkowe i moze sie okazac ze np. u Ciebie lepiej bedzie troche ich liczbe obizyc podbijajac np. tluszcze. Ale na razie nie zawracaj sobie tym glowy tylko obserwuj jesli okaze sie ze podlewa to wtedy pisz i pomozemy zmodyfikowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
BMI czy BMR?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 386
Tak, BMR wybacz. Będę ją męczył i zobaczymy. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
zbyt duzo kalorii bedzie powodowalo, ze bedziesz tyl, tutaj trzeba dobrac odpowiednia nadwyzke tak, aby budowac miesnie, a nie przybierac na tluszczu. czasem trzeba kombinowac i wprowadzic np rotacje kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 386
Planuje wdrazyc do treningu jakieś kardio, na godzinę treningu 15 minut kardio. Dobrym pomysłem będzie jakaś przedtreningowka ? Myślę o niej bo po 12 godzinach w pracy często brakuje mi sił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Rady !

Następny temat

Witaminy, Zma oraz omega 3 razem?

WHEY premium