SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki na siłowni - plan treningowy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Wczoraj dostałem białko od Hi Tec'a (było na przecenie) i smak jest trochę dziwny... Ale bardziej zastanawia mnie, dlaczego po wymieszaniu zostaje dziwny osad na ściankach shakera. Wodą tego nie można wypłukać, trzeba ręcznie to ściągać i przy ściąganiu robi się z tego taka jakby "guma"... Czy z tym białkiem jest coś nie tak czy po prostu trzeba użyć miksera?

I to nie są żadne grudki, cały shaker jest tym obklejony w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
CO to za białko oraz jaki jest termin ważności do spożycia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
http://allegro.pl/hi-tec-protein-1000-bialko-serwatkowe-kazeina-whey-i6559550495.html 

Data ważności jest do 2019 - więc teoretycznie powinno być o.k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kazeina jest trochę inna w konsystencji także po rozpuszczeniu delikatnie coś tam może zostać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Normalne dla kazein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Ćwiczę teraz split-em mięśnie główne wraz z pomocniczymi tj. klata-barki / plecy-biceps itd.
Czy jeśli zmienił bym kolejność aby mięśnie pomocnicze trenowane były w innym dniu niż mięśnie główne (np. plecy-barki / klatka-biceps nogi/triceps)
Czy to zalicza się do "zmiany planu"?

Bo nie powiem, dobrze trenuję mi się tym splitem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jakas zmiana jest, jednak cwiczenia zostanę te same, tylko połączenie będzie inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Niewielka zmiana jeśli ma to być jako nowy bodziec treningowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Na chwilę obecną mam 65,6 kg przy wzroscie ~170 cm - sylwetka wygląda bardzo dobrze, na brzuchu widać jedynie zarysy kraty - ale nie jestem mocno zalany
I teraz własnie plan jest taki żeby przez cały grudzień/styczeń jeść tak jak do tej pory + porcja 100g gainera dziennie (+400kcal) i przymasować tyle ile mi się uda - myślę, że to będzie w okolicach 70 - 72 kg - i od lutego cardio + redukcja (ale tak powolutku )

Czy to będzie dobre rozwiązanie? Czy jeszcze nałapać trochę masy?







Zmieniony przez - lBartekl w dniu 2017-12-03 20:16:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a czy tej kaloryczności nie mozesz podbić w bardziej naturalny sposób niż ladowanie gainera codziennie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Nakierować młodego adepta by trening stał się przyjemnością

WHEY premium