SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kłucie :))

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Jak wspominacie swój pierwszy własnoręczny zastrzyk i w co on był?

Dziś rano, narazie naturalnie czyli biostymine sobie wstrzykiwałem sam - miałem dosyć dużą igłe - 8, ale poszło bez problemów. Zaznaczyłem sobie tylko długopisem gdzie celować i zerkając w lusterko pociągnąłem tłoczek. Niby nic, ale małe obawy były-jak ze wszystkim co nowe, ale pomyślałem, że pewnie połowa forum kiedyś musiała zacząć i jestem ciekawy czy to jeszcze pamiętacie czy to już było tak dawno....... ale chyba takie rzeczy sie pamięta!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Mi sie to z innym kluciem skojarzylo
Hehehehehe
Ale prawde mowiac to boje sie zastrzykow
Sork za odpowiedz nie na temat,ale nie moglem sie powstrzymac

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Cichy Tobie zawsze coś się skojarzy


-= The difference between winning and losing is...VICTORY =-

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
mam takiego kumpla co na to "cos" mowi klocie,ale nie tyczy to sie zastrzykow

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ja się nie zastanawiałem ale ręce mi się trzęsły i też była to biostymina, na koks jeszcze troche za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
ja swojego pierwszego razu nie zapomne...:)mialem tez igle 8. walilem se w dupe.tylko cos zawsze walilem bo chyba na jakis nerw trafialem albo musialem miec napieta dupe.bo jak juz skore przeszlo to tak na 3 cm to normalnie sralem z bolu.pozniej mi strzylal koles ALE 7 (do nr 8 mialem juz jakis uraz psychczny) pozniej zszedlem do 6 i walilem se sam po lapach(ramie triceps)pozniej jeszce w cyca. ale to juz nr 5.ale to gownono bylo za male

DureX123

DureX123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 jest długa i też mi weszła zbyt głęboko - prawie do końca, jutro bede musiał ją stabilniej uchwycić

...a tak na marginesie jeśli jest rozluźniony mięsień to raczej nie ma mowy o problemach co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5056
hmm biostymina ?? Nie znam się na dopingu wogóle i nie mam zamiaru tego używać, ale biostyminę biorę od dłuższego czasu doustnie - dermatolog mi każe (pryszcze) - Ona ma jakieś działanie anaboliczne ?!?!



Zmieniony przez - BfK w dniu 2002-07-31 00:17:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
mnie na poczatku kol koles ale musial wyjechac na wakacje wiadomo nie bede wszedzie za nim jezdzil i postanowilem sam sprobowac poszlo niezle ale bylo troche strachu,kazdy pretekst jest dobry zeby zaczac samemu sobie wkowac

rama

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co wy osemka jest nir do dypy tylko do śmieci a 7 jest do dupy i zwasze lepiej jak zrobi ci strzała druga osoba mi od pierwsego strzału robił koles ktory prawie wszystkim robił na osiedlu nie polecam samemu robic strzały bo może coś z tego wyniknąc nie teges

bhutan3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
po co odświeżasz stare posty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test wytrzymalosciowy - co brac?

Następny temat

rzezba

Wiecej