SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja w toku ..

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Siemanko !

Nie wiem jak zacząć dlatego też zacznę od początku, ale w skrócie by Was nie mulic, a więc lecimy :)

Mam 24 lata, jestem niczym nie wyróżniającym się z tlumu gościem,który po prostu zaczął pewnego dnia przygodę z silownia i na chwilę obecną nie ma w planach się poddać. Początkiem maja biezacego roku straciłem prace, kilka dni później dziewczynę, która bardzo kochałem, ale w sumie mniejsza o to nie będę Was zamulał bo to przecież nie telenowela... Mało tego, kilka dni po tych wydarzeniach moj tata miał wypadek w pracy i pierwsze co pomyslalem to " JA p******E " Wydarzenia te miały bardzo duży wpływ na mój wybór i na moja decyzję odnośnie redukcji, ale nie tylko te. Minęło kolejne kilka dni, a ja lezalem jak ta p***a i rozmyślalem co będzie dalej jak to wszystko będzie wyglądalo no ogólnie kicha Panowie.. Gdy tak lezalem to coś mnie kurcze tchneło i powiedziałem DOŚĆ tego ! Koniec z płaczem, koniec z uzalaniem się nad sobą, koniec ze złymi nawykami i nałogami. Prowadziłem dość luźne życie, sporo alkoholu,sporo imprez, sporo używek,smieciowe i nieregularne zarelko, ale mimo tego wszystko robilem " z głową " jednakże ileż można tak śmigać bez celu?! :) Wazylem 101kg na dziś dzień moja waga wynosi 80kg i jestem z tego w opór dumny, A TO DOPIERO POCZĄTEK. Założyłem dziś ten temat,bo znalazłem chwilę czasu i czułem taka potrzebę :)

Niestety nie mam zdjęć bez koszulki z początków, ale kto ma zauważyć różnice to zauważy...















Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-10-23 19:05:35

Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-10-23 19:16:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Kolejne zdjęcia..

Jedno przed czyli takie ooo..





A tak wygladam na dziś dzień. -20kg mimo tego, ze nie widac w około 8 miesięcy, bo tak dokładnie to od lutego zacząłem mniej jeść i trochę się ruszac,ale to z przerwami i bardzo mało jadłem. Teraz chce to wszystko wyprostować :)





Pozdro i do następnej aktualizacji.. :)








Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-10-23 19:22:54

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to proszę śmiało, służę pomocą. Na dniach ogarnę wszystko i napisze Wam jaka diete stosuje jaki trening itp. Ogarnę ten temat, a żeby miał ręce i nogi. Dziś jestem chory gorączka 38,7 + angina wiec z góry przepraszam za chaos.

Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-10-23 19:25:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Witamy w dziale .
Czekamy na reszte.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Witam,

Na wejściu przepraszam, ze tak długo mnie nie było,bo przecież na dniach miałem podać kilka szczegółów, a więc do rzeczy ! :)

Dieta, którą ogarniam jest od Czarnego Furiata takze nie bede publikował i opisywal dokładnie co jem, ale na chwilę obecną jestem na etapie w który, w dni ciężkich treningów tj, plecy/nogi jem 4 posiłki z węglami w dni lekkich 3 posiłki z węglami, a w dni nietreningowe 2 posiłki z węglami i mimo 3 tygodniowej " przerwy " tzn nie trzymałem michy i treningów do końca, bo po prostu miałem taki chaos ostatnio, że to koniec jest ! :D Silownia 4x W tygodniu, aeroby 6x w tygodniu z tego wzgledu, ze nie dopilnowalem tzn nie robilem ich przez piwrwsze 1,5 miesiaca redukcji bo niestety mialem kontuzje kolana i dopiero teraz nadganiam ostro i dorzucam od jutra interwały. Mam nadzieje, ze skóra na brzuchu się jakoś ogarnie i ze uda mi się wypracować kratkę bo jakieś zarysy juz chyba są, zresztą sami zobaczycie w zdjęciach poniżej. Od 4 tygodni wcinam kreatyne, bcaa i białeczko, ale kurde przez tą przerwę tez tego nie dopilnowalem i nie brałem, ale juz spokój na głowie i mogę od jutra działać !! :) Nie wiem dlaczego nie mogę wrzucić zdjęcia w tym poście, tylko musze w kolejnym? Wyjaśni ktoś? Z góry dziękuję i do usłyszenia tym razem bezapelacyjnie i bez kitu na dniach. Piona ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Znalazłem zdjęcie ( po lewej ) z dnia w którym Wazylem 96kg i zdjęcie aktualnej formy ( po prawej ). Jak myślicie, ogarnę ten brzuszek? Obecna waga wynosi 77kg przy wzroscie 185cm. Jestem z siebie dumny, bo kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń, a dziś chce dążyć do coraz lepszej sylwetki i nie brak mi na to sił oraz motywacji do działań ! :) Tak jak pisałem : Od jutra micha x trening x aero x interwały dopilnowne będą w 100% i co tydzień będę wrzucał zdjęcia. Mam nadzieje i głęboko w to wierzę, ze któregoś dnia osiągnę swój cel ;)








Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-12-05 00:23:36

Zmieniony przez - Yogi_24 w dniu 2016-12-05 00:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Podejrzewam że rozpiska diety podobna jak każdemu daje.

"Teraz w dni ciężkich treningow np nóg I pleców jesz 4 posiłki z weglowodanami licząc śniadanie. . w dni pozostałych treningow jesz 3 posiłki z weglowodanami.. W dni wolne od treningow siłowych jesz tylko 2 posiłki z weglowodanami. Oczywiście liczba posiłków wszystkich w ciągu dnia pozostaje bez zmian. Aeroby 6 razy w tygodniu po 50min. . można nawet na czczo lub interwaly po 25 - 30 min ( 90 sek bieg 60 sek wolny chód ). I tak 2-3 tygodnie. Cheat meal raz w tygodniu w dniu z 4 posiłkami weglowodanowymi."

Znajomo?


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-05 14:23:33
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Dokładnie ciotka w ciotkę to samo, ale ja o tym wiedziałem i doskonale zdaje sobie sprawę, że wszystko jest na jedno kopyto tzn kopiuj/wklej dlatego biorę sprawy w swoje ręce, czytam forum i uczę się, a żeby nie wydawać hajsu na trenerów tylko żeby te pieniążki poszły na dobry cykl bądź na kurczaka :) Korzystałes z usług Czarnego czy ? Osobiście jestem zadowolony z efektów, ale dieta bardzo monotonna i wykańcza trochę psychicznie wg mnie jednakże jeszcze daje rade, ale jak długo wytrzymam tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dieta to nie czary mary. To prosta matematyka. Na pewno dla 99% społeczeństwa która chce spalić trochę tłuszczu. A nie dociac się do 5%bf. Kcal in < kcal out. Tyle. I wcale nie kusi się opierać na ryzu czy kaszy z mięsem drobiowym. Najgorsze jest to ze większość tych wszytskich TP dają każdemu to samo. Zero różnorodności. Ale działa ? A jak ma nie działać skoro masz spory minus kcal i wywaliłes 100% śmieci z menu. Po za jednym czit mil em który czit mil em nie jest bo zastępujesz ten posielek normalny posiłek. I takim sposobem koleś mając jeden wzor menu trzepie kasę na nastu klientach miesięcznie.
Jeśli nie kilkudziesięciu.
Albo jak rekordzisci liczby 3 cyfrowe.
Może tylu miec spokojnie. Skoro już na początku wie co będziesz robił przez kolejne 12 tygodni bodajze.
A działać będzie bo musi.
Matematyka.
Jedząc tyle samo kcal (makro) to nawet i z mcdonalds by działała.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-05 21:14:33
3

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...I nie nie korzystałem z jego usług. Widziałem jednego klienta potem drugiego.itd. teraz Ty. Ale skoro wiedziałeś o tym to dobrze. Bo cześć osób myśli że ma indywidualnie skomponowana dietę pod siebie. Heh
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 313
Dzięki Solaros za konkretne wypowiedzi. Naswietliles mi sytuacje najprościej jak tylko się da :) Masz rację w 100% w każdym detalu. Masę będę przeprowadzał sam, a przynajmniej postaram się. Tylko zastanawiam się kiedy zacząć masować. Jutro mam wizytę u Endokrynologa, zrobię sobie USG, bo martwią mnie trochę duże brodawki sutkowe. Pod wpływem zimna się pomniejszaja i są w miarę normalne, nawet ostatnio zauważyłem, że powoli się chowają tzn schodzą pod spód klatki, ale wolę mieć wszystko czarno na białym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie Leangains

Następny temat

Odchudzające napoje

WHEY premium