SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Pierwsza redukcja - pierwsze problemy?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Płeć M
Cel Redukcja
Waga 95
Wzrost 183
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) 25
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) Praca fizyczna stojąca 8h, 6 x trening w tygododniu (3 aero 3 siłownia)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) Bieganie 85% hrmax, siłownia
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Dieta cud Chleb i miód
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) Ostatnio zdrowy
Stosowana lub planowana suplementacja izolat białka, bcaa, glutamina, zma, tribulus
Wysłana -
Witajcie, z nowym rokiem postanowiłem o siebie zadbać kierując się waszymi radami z artykułów, różnych tematów, postów, na temat diety redukcyjnej, ćwiczeń itp. Małymi krokami wprowadzałem nawyki żywieniowe (na początku ograniczyłem słodycze, fast foody itp, i po jakimś czasie zacząłem odżywiać się w miarę zdrowym i mało przetworzonym jedzeniem [kieszeń boli]), jak i nawyki apropo aktywności fizycznej zaczynając biegać wg planów biegowych (tych dla grubasów), skrupulatnie się tego trzymałem i do tej pory idzie mi to bez większego problemu. Po pewnym czasie doszły do tego ćwiczenia siłowe i od 1,5 miesiąca systematycznie 3 razy w tygodniu wędruję na treningi. Dobra tyle wstępu, przejdźmy do sedna. Na początku waga schodziła bajecznie, bieganie pomogło zrzucić mi około 12 kg później waga stała. Udało mi się skonstruować dietę bazującą na moim zapotrzebowaniu:

3281 kcal przy 3 treningach siłowych i 3 aerobowych na poziomie 85 %hrmax (około 30-40 minut, jak narazie) i a6w

poniżej moja dieta (nie mogłem wrzucić zdjęcia na stronę, nie wyświetlało zdjęcia w poście)
Dieta

Problem polega w tym, że zamiast zredukować swoją wagę przytyłem przez tydzień około 1,5 przy rzetelnych ćwiczeniach i rygorystycznym trzymaniu się diety. I tu moja prośba do was. Pomóżcie znaleźć mi błąd i wskazać mi tą dobrą drogę . Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:28:02

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Skoro waga zleciała to i kalorie w diecie powinny zlecieć ;)
Wysłana -
Pierwsza sprawa, jak długo jesteś na redukcji? Druga sprawa, to nie waga jest do "badania" jak idzie nam redukcja, tylko obwody, jak one się na przeciągu tego czasu zmieniły? Za dużo białka...tyle Ci nie trzeba, tłuszcze bym podbiła.
Wprowadzaj w zrzut produkty przed obróbką, czyli nie gotowana pierś z kurczaka, tylko mięso z piersi z kurczaka, spora ilość płatków owsianych może spowodować niebawem problemy jelitowe. Co to zupa pomidorowa z ryżem (masz rozdzielić każdy składnik) Szynka gotowana to co to takiego ? Chudy twaróg wymień na półtłusty/tłusty i ogranicz go nie ma potrzby jeść twaró z oliwą na noc.
Wysłana -
Wasyl, dietę układałem pod obecną wagę.
Blue_hope
- masz pomysł na co mogę wymienić płatki owsiane,
- białko ograniczę na posiłku przed treningowym i połowa jogurtu (II śniadanie)
- Dlaczego nie jeść twarogu na noc, i dlaczego akurat pół tłusty/ tłusty

+ Zmodyfikuje dietę wg twoich rad dorzucę tłustą rybkę
Poprawioną dietę wstawię jutro

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:59:59

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 22:00:25
Wysłana -
PS tak jak napisałem na redukcji jestem od stycznia
Wysłana -
Kuak

- masz pomysł na co mogę wymienić płatki owsiane,
- białko ograniczę na posiłku przed treningowym i połowa jogurtu (II śniadanie)
- Dlaczego nie jeść twarogu na noc, i dlaczego akurat pół tłusty/ tłusty

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:59:59

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 22:00:25

Ad1. Płatki jaglane, gryczane, ryżowe ...
ad2. ..
Ad.3 twaróg półtłusty jest najmniej przetworzony .
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź