SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja - pierwsze problemy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

M

Cel

Redukcja

Waga

95

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fizyczna stojąca 8h, 6 x trening w tygododniu (3 aero 3 siłownia)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Bieganie 85% hrmax, siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta cud Chleb i miód

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ostatnio zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

izolat białka, bcaa, glutamina, zma, tribulus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
Witajcie, z nowym rokiem postanowiłem o siebie zadbać kierując się waszymi radami z artykułów, różnych tematów, postów, na temat diety redukcyjnej, ćwiczeń itp. Małymi krokami wprowadzałem nawyki żywieniowe (na początku ograniczyłem słodycze, fast foody itp, i po jakimś czasie zacząłem odżywiać się w miarę zdrowym i mało przetworzonym jedzeniem [kieszeń boli]), jak i nawyki apropo aktywności fizycznej zaczynając biegać wg planów biegowych (tych dla grubasów), skrupulatnie się tego trzymałem i do tej pory idzie mi to bez większego problemu. Po pewnym czasie doszły do tego ćwiczenia siłowe i od 1,5 miesiąca systematycznie 3 razy w tygodniu wędruję na treningi. Dobra tyle wstępu, przejdźmy do sedna. Na początku waga schodziła bajecznie, bieganie pomogło zrzucić mi około 12 kg później waga stała. Udało mi się skonstruować dietę bazującą na moim zapotrzebowaniu:

3281 kcal przy 3 treningach siłowych i 3 aerobowych na poziomie 85 %hrmax (około 30-40 minut, jak narazie) i a6w

poniżej moja dieta (nie mogłem wrzucić zdjęcia na stronę, nie wyświetlało zdjęcia w poście)
Dieta

Problem polega w tym, że zamiast zredukować swoją wagę przytyłem przez tydzień około 1,5 przy rzetelnych ćwiczeniach i rygorystycznym trzymaniu się diety. I tu moja prośba do was. Pomóżcie znaleźć mi błąd i wskazać mi tą dobrą drogę . Pozdrawiam serdecznie




Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:28:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro waga zleciała to i kalorie w diecie powinny zlecieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pierwsza sprawa, jak długo jesteś na redukcji? Druga sprawa, to nie waga jest do "badania" jak idzie nam redukcja, tylko obwody, jak one się na przeciągu tego czasu zmieniły? Za dużo białka...tyle Ci nie trzeba, tłuszcze bym podbiła.
Wprowadzaj w zrzut produkty przed obróbką, czyli nie gotowana pierś z kurczaka, tylko mięso z piersi z kurczaka, spora ilość płatków owsianych może spowodować niebawem problemy jelitowe. Co to zupa pomidorowa z ryżem (masz rozdzielić każdy składnik) Szynka gotowana to co to takiego ? Chudy twaróg wymień na półtłusty/tłusty i ogranicz go nie ma potrzby jeść twaró z oliwą na noc.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
Wasyl, dietę układałem pod obecną wagę.
Blue_hope
- masz pomysł na co mogę wymienić płatki owsiane,
- białko ograniczę na posiłku przed treningowym i połowa jogurtu (II śniadanie)
- Dlaczego nie jeść twarogu na noc, i dlaczego akurat pół tłusty/ tłusty

+ Zmodyfikuje dietę wg twoich rad dorzucę tłustą rybkę
Poprawioną dietę wstawię jutro




Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:59:59

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 22:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
PS tak jak napisałem na redukcji jestem od stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Kuak

- masz pomysł na co mogę wymienić płatki owsiane,
- białko ograniczę na posiłku przed treningowym i połowa jogurtu (II śniadanie)
- Dlaczego nie jeść twarogu na noc, i dlaczego akurat pół tłusty/ tłusty


Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 21:59:59

Zmieniony przez - Kuak w dniu 2018-03-11 22:00:25


Ad1. Płatki jaglane, gryczane, ryżowe ...
ad2. ..
Ad.3 twaróg półtłusty jest najmniej przetworzony .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna 76KG -->2500 KCAL

Wiecej