SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja AngelEye (w trakcie)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czemu polowe bialka ladujesz w jednym posilku , brak posilku potreningowego bo szejka bezposrednio po to za malo, bialko z ostatniego posilku lepiej dostarczyc z pozywienia jak ma byc raz na jakis czas to spoko ale jak na stale rozpiska diety to zdecydowanie z zarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
BPL dobrze piszę, można lepiej rozplanować te posiłki
Ale poprawa jest


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-04-24 16:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Planuję brać spalacz Ground Zero + Alphaburn + Erasefast. Dałem za ten zestaw ponad 500 zł.

Mam pytanie czy mogę to brać jeśli biorę leki Zolaxa 10 mg i zastrzyk Clopixol Depot.

Proszę mi nie mówić, że spalacz niepotrzebny, albo coś. I tak go wezmę tylko chciałem się doradzić czy mogę go łączyć z tymi lekami.

Lekarz mi nic nie doradził, bo nie mógł rozszyfrować składu spalaczy. Mówił, żebym poszukał opisu składników na necie, ale ciężko z tym.






Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-05-12 23:17:15

Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-05-12 23:52:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a czy diete dograłeś chociaz na czas tej redukcji?
bo nawet jakbyś wydał 5x tyle na suple to i tak nie pomogą jak dieta będzie kiepska

odnośnie tego czy możesz brać przy tych lekach nie wiem, osobiście byłbym ostrożny lub podrzucił te składy lekarzowi
ale z tego co piszesz to decyzje już masz podjętą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Przy takiej wadze i takm zdrowiu jakie masz z taką nadwagą to w ogóle nie powinieneś myśleć o weekendowym kebsie czy chlaniu pepsi,( nie chodzi o to ze mozesz cos zepsuc czy nie jedzac jednego , ale musisz wyrobic sobie odpowiednie myslenie i podjescie do diety i pracy nad soba.) Na odstępstwa od diety można sobie pozwolić przy normalnym poziomie BF i gdy w jakimś stopiu poznasz juz swój organizm. Najpierw musisz psychicznie być gotowy do ogromnego poświecenie jakim jest dobra dieta bo bez diety niz osiągniesz nic. Koledzy wyżej dobrze ci radzą a ty swoje więc wiedz że zapewne efekt bedzie marny .Co do supli typu BCAA , spalacze , kreatyna to schowaj je głęboko w szafie na rok albo dłużej

Pamiętaj że przy twoim zapuszczonym trybie życia praca do osiągnięcia normalnej zdrowej sylwetki będzie trwała latami. Najpierw psychika potem dieta ,potem sport i dopiero suple..


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-13 07:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak koledzy wyzej..druga sprawa najpierw kupiles spalacz a pozniej pytasz czy nie koliduje?aco jesli dostalbys odpowiedz ze tak?kasa w bloto albo zabawa w odsprzedaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Diete mam już wrzucałem.
2 783 kcal (205 g białka, 196 g węgli i 131 g tłuszczy)

Skoro przy mojej wadze mam zapotrzebowanie ponad 4000 kcal to przy 2783 kcal na pewno będę chudł.

Oprócz treningów siłowych (3x w tyg) planuje przed drugą zmianą w pracy 3 razy w tygodniu wykonywać interwały (1 min. bieg, 2 min. marsz i tak 20 minut).

Od 30 kwietnia nie palę papierosów i nie piję alkoholu. Przez ostatnie dwa tygodnie nie było odstępstw od diety i tak będę trzymał.

Do spalaczy kupiłem osłonowo len na żołądek i essentiale forte na wątrobę.

W pracy wypijam 2-3 litry wody. 3-4 zielone herbaty i jedną kawę, ale kawę muszę ograniczyć.

Z fartem ziomeczki :D





Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-05-13 12:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wrzuc jeszcze raz obecną diete do sprawdzenia, trzeba to dobrze dograc zeby suple nie poszly w piach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Wrzucam nową dietę. Obiad to przeważnie kotlety mielone lub schabowe na zmianę. Bez panierki oczywiście. Czasem w piątek zamiast mięsa jakieś naleśniki bez cukru z serem białym.






Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-05-13 15:08:41

Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-05-13 15:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ile wynosi obecne zapotrzebowanie wg kalkultarów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Ironbaby (DT)

Następny temat

Macaa

WHEY premium