SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja AngelEye (w trakcie)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Założyłem nowy temat, gdyż minęło trochę czasu od początku redukcji.
Redukuję od lutego 2017 do teraz (kwiecień).

Załączam zdjęcia porównawcze. Wagowo poleciało tylko 3-4 kg, ale jest poprawa w estetyce sylwetki.

Na redukcji zażywam cały czas Creatine Xplode oraz białko WPC.

Nie raz potrafiłem jakimś kebabem zepsuć w weekend to co wypracowałem w tygodniu, ale cóż.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobry pomysł , moglibyśmy pomóc na bieżąco

AngelEye

Więc nie ma się co dziwić, że jestem spowolniony i niechętny do aktywności.
Brzmi to jak narzekanie, ale na prawdę jest mi ciężko.


masz inne warunki to i oczywiście na efekt wpływa i trzeba to brać pod uwagę przy oczekiwaniach co oczywiście nie znaczy żeby zaprzestawać czy się podłamywać tylko robić swoje zawsze to na plus wyjdzie


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-14 19:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
jakies pytania?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jednym kebabem nie da sie zepsuc tego co sie wypracowalo w tyg..i w sumie po co drugi dziennik zalozony zamiast w tamtym ciagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wszystko w Twoim temacie już napisaliśmy, jak nie zmienisz stylu odzywiania to nie pojdziesz dalej z progresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
kamilplnk
Jednym kebabem nie da sie zepsuc tego co sie wypracowalo w tyg..


Jak mam dietę cały tydzień roboczy i w sobote zjem Kebab na grubym cieście mega i popije Colą to czuję się, że tracę całe poprzednie 5 dni pracy...

A pytania to jak oceniacie efekty dotychczasowe redukcji? Jak długo jeszcze mam redukować?

No i skąd wziąć dietę, bo zapotrzebowanie wyliczyłem 4108 kcal, a siedze całe dnie przy kompie i tyle co siłownia no i mało aerobów wszędzie autem.
Czy już przy 3000 kcal będę chudnął? Czy może 2500? Może 2000?

Słyszałem, że powinienem spożywać 2,2 g białka na kg masy ciała, 3 g węglowodanów i 1,2 g tłuszczy. I co teraz wystarczy, że obetne węgle na 2 g albo 1 g i już mam low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Piszesz że stracisz, boisz się ale pijesz i jesz. W takim razie po co to robisz? nie zaprzepaścisz sobie progresu 1 kebabem.

Widać że ruszyło, jednak bez podstawowych danych nie wyliczy Ci nikt zapotrzebowania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
AngelEye

No i skąd wziąć dietę, bo zapotrzebowanie wyliczyłem 4108 kcal, a siedze całe dnie przy kompie i tyle co siłownia no i mało aerobów wszędzie autem.
Czy już przy 3000 kcal będę chudnął? Czy może 2500? Może 2000?




ile aktualnie spożywasz kacl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Aktualnie spożywam 2000-2500 kcal. Tyle, że nie mam sztywnej diety. Czasem zjem mniej, czasem więcej. Jak wykorzystałem kalorie, a mimo to jestem głodny to jem jakiś twaróg, czy troche sera żółtego czy jogurt, więc bilans się waha +/- 500 kcal.

Załączam jeszcze jedno zdjęcie.





Zmieniony przez - AngelEye w dniu 2017-04-22 16:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jezeli +-zapotrzebowanie wynosi 4100kcal to przy 3500 bedziesz spokojnie chudl,bedzie zastoj obcinasz kalorie np 200 i tyle...do zredukowania to jeszcze mnostwo zostalo,ale tak jak juz dostales podpowiedz to lepsza dla Ciebie pewnie bylaby dieta LC albo dieta optymalna ale widze ze nie za bardzo bierzesz pod uwage pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
najpierw praca nad pscyhika, apozniej cialo podziękuje:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 661
Nowa dieta na nowy tydzień. Chyba lepiej teraz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Ironbaby (DT)

Następny temat

Macaa

WHEY premium