SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Witam

Na siłownię chodzę od roku. Przez ten czas nabrałem trochę tłuszczu i postanowiłem że czas na redukcję. Mam ułożona dietę ale mam problem z treningiem. Chodzi mi o ilość serii i powtórzeń. Dostałem rozpisane coś takiego :
1 seria - 15 powtórzeń "rozgrzewka" z małym obciążeniem
2 seria - 12 powtórzeń
3 seria - 12 powtórzeń
4 seria - 10 powtórzeń

Wraz ze zmniejszeniem ilości powtórzeń w serii zwiekszam ciężar. Czy ma to sens przy redukcji ? Czy może bardziej efektywne będzie 4x12 lub 5x5 z dużym obciążeniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wszystko ma sens, a największy sens będzie miała zmiana siłowni i diety,, skoro chodzisz rok i nabrałeś trochę tłuszczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Może e lepiej napisz jaką masz tą ułożona dietę. To nie od treningu się chudnie,trening w tym pomaga. Dieta decyduje o większości.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
napisz coś więcej o sobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Huban - jak z prosiaka zrobić dzika

Następny temat

Intermittent Fasting -pytania

WHEY premium