SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście jeszcze bym zredukował jeśli bowiem męczysz się psychicznie to warto sobie zrobić przerwe od redukcji jakiś miesiąc, będzie miało to korzystny wpływ na aktywność jak i wydzielanie hormonów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Ile czasu trwa już redukcja? Skoro czuejsz się nienajlepiej, to jak najbardziej warto z niej wyjść i wrócić za jakiś czas.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
domer
Ile czasu trwa już redukcja? Skoro czuejsz się nienajlepiej, to jak najbardziej warto z niej wyjść i wrócić za jakiś czas.


W zasadzie to od listopada zacząłem patrzeć na to co jem ale docelowa redukcja, gdzie pilnowałem wszystkiego zaczęła się w styczniu.

dudee
Osobiście jeszcze bym zredukował jeśli bowiem męczysz się psychicznie to warto sobie zrobić przerwę od redukcji jakiś miesiąc, będzie miało to korzystny wpływ na aktywność jak i wydzielanie hormonów.


Mam w planach do końca kwietnia pociągnąć redukcje, ponieważ w tym miesiącu jadę w delegację gdzie będę jadł na pewno mało (do tego ch**owo) przez te 2 tygodnie. Na pewno mi się trochę rozjedzie to wszystko, nie utrzymam bilansu i ogólnie nie będę miał kontroli nad tym.
Po powrocie wejdę na zerowy bilans, by przywrócić układ do normalności. Bilans zerowy zrobię na miesiąc (jak dudee pisze) i wracam na redu.
Jak to wygląda? Proszę o opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Skoro nie będziesz miał kontroli nad tym co i ile jadasz, to raczej bym sugerował właśnie teraz wprowadzić roztrenowanie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
domer
Skoro nie będziesz miał kontroli nad tym co i ile jadasz, to raczej bym sugerował właśnie teraz wprowadzić roztrenowanie.


Brzmi jak dobry plan! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Życie, czasem nie mamy warunków do trzymania miski i treningów, ale jest to przejściowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Serdeczne dzięki panowie za pomoc w moim temacie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W razie pytań - masz temat otwarty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Cześć. Wracamy do tematu :)
Pytanie teraz czy na podstawie zdjęcia (i wszystkich poprzednich zdjęć rowiniez) jesteście w stanie podpowiedzieć czy masa na dzień dzisiejszy byłaby dobrym pomysłem.
Dzięki- generalnie dzięki za wsparcie jakie od was miałem przez cały okres redukcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Poziom body fat nie jest specjalnie wysoki, niemniej warto ustalić neutralny bilans kaloryczny ( oszacowany ), zadbać o wysoką jakość produktów w diecie oraz trzymać się systematycznych treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - ocena

Następny temat

Dieta i posiłek potreningowy.

WHEY premium