SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Pierwsza redukcja!

Wysłana -
Wymiary na dzień 02.02.18. W nawiasie poprzednie:
Klatka: 109 cm (108)
Biceps: 37 cm (35)
Brzuch: 92 cm (100)
Tylek: 98.5 cm (104)
Udo: 58 cm (60)
Lydka: 38 (38)
Wysłana -
Efekty wręcz niesamowite. Nic tylko się cieszyć.
Wysłana -
Progres jest znaczny.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-03 10:39:41
Wysłana -
Orientuje się ktoś czy sam proszek z kapsułki i popity będzie miał ten sam efekt co kapsułka? Mam tu na myśli spalacze tłuszczu.
Gdzieś wyczytałem że nie do końca ponieważ kapsułka rozpuszcza się dopiero w żołądku a sam proszek częściowo zostanie już zneutralizowany w przełyku. Jak to faktycznie jest?
Okazalo się że nie najlepiej reaguje na kapsułki... po zjedzeniu samego proszku jest ok (czuje delikatne pobudzenie Ale nie mogę tego porównać do kapsułki bo źle się to konczy) a z kapsułka- kibelek na 2h.
Wysłana -
Oczywiście, że tak. Przecież ta kapsułka nie ma magicznego wpływu na Twój organizm. Nic nie zostanie zneutralizowane.
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Fat_burner_efekty-t1161821.html#post-18415878

Tu koledzy z innego działu podpowiadają. Wybaczcie, że czasem zaśmiecam tutaj pytaniami nie dotyczącymi tego działu. Generalnie chciałem trzymać się jednego tematu ciągle jednak.... jak przyjdzie suplementacja i bardziej hardkorowe treningi to będę musiał skakać po działach. Dzięki!


Zmieniony przez - KosoBobo w dniu 2018-02-13 09:13:50
Wysłana -
Jak połkniesz suchy proszek to oczywiście, że może podrażnić przełyk. Popijając sporą ilością wody nie powinno tak być. Częstszy problem to zbyt mała ilość płynów przy przełykaniu kapsułek spalacza. Przykleja się ona w przełyku i mamy zgagę od kapsaicyny.
Wysłana -
Może dlatego, że popijałem to dużą ilością wody to nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Dziś połknąłem kulkę chlebową (oczywiście z proszkiem :D ) chyba będę się tego trzymał.
Jestem lekko przerażony prawdę mówiąc - suplementy znacznie wygodniejsze są w kapsułkach niż w proszku (mam tu na myśli kreatynę głównie bo myślę, że z końcem marca wprowadzę do diety ten specyfik) a ja będę skazany na prochy.
Wysłana -
To już kwestia gustu. Według mnie wygodniejsze są w proszku.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź