SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Wymiary na dzień 02.02.18. W nawiasie poprzednie:
Klatka: 109 cm (108)
Biceps: 37 cm (35)
Brzuch: 92 cm (100)
Tylek: 98.5 cm (104)
Udo: 58 cm (60)
Lydka: 38 (38)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Efekty wręcz niesamowite. Nic tylko się cieszyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Progres jest znaczny.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-03 10:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Orientuje się ktoś czy sam proszek z kapsułki i popity będzie miał ten sam efekt co kapsułka? Mam tu na myśli spalacze tłuszczu.
Gdzieś wyczytałem że nie do końca ponieważ kapsułka rozpuszcza się dopiero w żołądku a sam proszek częściowo zostanie już zneutralizowany w przełyku. Jak to faktycznie jest?
Okazalo się że nie najlepiej reaguje na kapsułki... po zjedzeniu samego proszku jest ok (czuje delikatne pobudzenie Ale nie mogę tego porównać do kapsułki bo źle się to konczy) a z kapsułka- kibelek na 2h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Oczywiście, że tak. Przecież ta kapsułka nie ma magicznego wpływu na Twój organizm. Nic nie zostanie zneutralizowane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
https://www.sfd.pl/Fat_burner_efekty-t1161821.html#post-18415878

Tu koledzy z innego działu podpowiadają. Wybaczcie, że czasem zaśmiecam tutaj pytaniami nie dotyczącymi tego działu. Generalnie chciałem trzymać się jednego tematu ciągle jednak.... jak przyjdzie suplementacja i bardziej hardkorowe treningi to będę musiał skakać po działach. Dzięki!


Zmieniony przez - KosoBobo w dniu 2018-02-13 09:13:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak połkniesz suchy proszek to oczywiście, że może podrażnić przełyk. Popijając sporą ilością wody nie powinno tak być. Częstszy problem to zbyt mała ilość płynów przy przełykaniu kapsułek spalacza. Przykleja się ona w przełyku i mamy zgagę od kapsaicyny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Może dlatego, że popijałem to dużą ilością wody to nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Dziś połknąłem kulkę chlebową (oczywiście z proszkiem :D ) chyba będę się tego trzymał.
Jestem lekko przerażony prawdę mówiąc - suplementy znacznie wygodniejsze są w kapsułkach niż w proszku (mam tu na myśli kreatynę głównie bo myślę, że z końcem marca wprowadzę do diety ten specyfik) a ja będę skazany na prochy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
To już kwestia gustu. Według mnie wygodniejsze są w proszku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Odpuszczam sobie ten spalacz. Źle się po tym czuje - nie rozumiem tego ale ciągnie mnie na wymioty i ogólne samopoczucie jest słabe...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - ocena

Wiecej