SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

Wysłana -
Najważniejsze to ogarnąć fazę
Wysłana -
Pierdoła - ktoś mi wciska żeby przestać jeść kreatynę na cyklu na trenie, bo obciąża nerki. Tren to iniekcja, nie wiem jak ma obciążać nerki, ale może to prawda?
Wysłana -
kiedyś się mówiło, że obciąża i żeby pić z 6l dziennie. Kreatyna za mocno Ci nie obciąży, o ile dobrze pamiętam to jest trochę przesadzone z nią, chyba, że jesz jej 50g to może sytuacja się zmienia. Ja bym bił i jadł. I pił dużo wody
Wysłana -
Mellopl
Pierdoła - ktoś mi wciska żeby przestać jeść kreatynę na cyklu na trenie, bo obciąża nerki. Tren to iniekcja, nie wiem jak ma obciążać nerki, ale może to prawda?

Tren obciąża nerki zapytaj tego pana powyżej co Ci mówi ze najważniejsze to ogarnąć faze

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 17/01/2018 22:24:39
Wysłana -
Normalne 5g dziennie, kto by tam jadł 50g krety...
Wysłana -
Czyli jak iniekcja to nie obciąża nerek ? Takie podstawy to w podstawówce były . Anatomia się kłania .
Wysłana -
Tren obciąża nerki. Generalnie wpływa na cały organizm. Już nie raz nie dwa chłopaki na trenie odczuwali skutki uboczne związane np z układem trawiennym.

Co do kreatyny to bym nie przesadzał, 5g dziennie nie zaszkodzi. Pomoże z ATP i budowaniem mięśni.
Wysłana -
Da się temu zapobiegać inaczej niż po prostu dużo pić?
Wysłana -
Wyciąg z żurawiny lub suszoną żurawinę zapodaj profilaktycznie na nerki przy trenie.
Wysłana -
Wszystko co pomoże lepiej filtrować nerki. Można spróbować herbaty z pokrzywy również.
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź