SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Wejdz sobie na forum, ktore podalem i poszukaj. Jak ang nie kumasz to translator sobie odpal hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tylko rosyjski znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
To już szybciej 1.5g NAC i 800mg Proursanu tu zadziałały . Zreszta jak ktoś stosował proursan to zaobserwował spadek cholesterolu ale to akurat wiadome .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Onar_Animal
Ogolnie zalozeniem GW nim zostalo to zareklamowane jako sarm bylo leczenie problemow z cholesterolem, wiec cos w tym byc musi. Pozdro


Odczules poprawę wytrzymałości na gw? Pewnie trochę ciężko stwierdzić w tym combo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
E-litte nie moja intencja jest sie tu klocic. Ja tylko napisalem jakie wyniki widzialem na sobie po zejsciu z mastera i winka na 300 samego propa + to co wrzucali forumowicze na forum Matta Portera. Nie musisz bron boze sie z tym zgadzac chlopie. Nie sponsoruje mnie MPA abym tutaj sral pod siebie ich produktami. Piona

Co do GW to lecialem tylko 20mg, zalozeniem bylo obnizenie wlasnie lipidow na masterze i winku. Gw 20mg caly cykl jadlem. Ciezko stwierdzic czy poprawilo wytrzymalosc na takiej dawce. Kolosalnej roznicy aby napisac ze TAK, to nie czulem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
No, panowie, tydzień mija i zaczyna klepać silidnie. W życiu tak szybko nie rosłem, mam wrażenie że dzień po dniu łapy mam są większe....

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tylko nie pęknij
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
Tylko nie pęknij

Heh, przeciwnie, obym pękł. Natomiast jakichkolwiek sajdów na razie brak.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie szalej, rozerwany bajseps to tragedia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
To raczej nie grozi ale fakt, że może ponieść entuzjazm. Siła mocno skoczyła i czuć, że stawy barkowe dostają po dupie.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium