SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie widzę powodu do załamki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
No to mozemy sobie podac reke bo ja czego w zyciu sie zlapie to po jakims czasie muszę szukac czegoś nowego. Od zawsze zajawka na sport a glownie pilka. Rozj**alem kolano i pograne. Jestem po operacji i o pelnej sprawnosci moge sobie pomarzyć. Kolano rozj**alem na motorze nie z mojej winy a ze mam dwójkę małych dzieci musiałem zrezygnowac z jazdy - żona ciągle trula. Gdy złapałem totalną zajawke na silownie i wkrecilem sie w to na maxa cos j**lo w kregoslupie i lekarze do dzisiaj nie wiedza co jest w pięć. Niby wszystko okej a ćwiczyć nie mogę. Wydalem już 3 kola na leczenie a dalej nic nie wiem i od 8 miesięcy nie bylem na silowni. Czuję sie jak g**** i chic trzymam diete to wiadomo jak sie zyje bez pompy miesniowej. h**owo. Wiec ciesz sie tym ze mozesz ćwiczyć i ladowac koks :) :) :) :) :) leb do góry bo na prawde to nie jest tragedia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
No i co teraz będziecie smuty wylewać, eno panowie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Taaaa , ja mam 2 przepukliny w kręgosłupie lędźwiowym i tez mam bezwzględny zakaz treningu . Dodatkowo mam zerwany miesien podgrzebieniowy . Dajcie na luz . Można dalej ćwiczyć tylko z głowa . Treningi wyglądają już całkowicie inaczej ale co mam zrobić ? Płakać ? Dla lekarza treningi to zło i już .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
No to teraz się zacznie ...kto ma więcej czego

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Mellopl
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi


Tren nadal leci w tle ???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Mellopl
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi



Baba to p******i ...facet idzie kupuje pół litra zdrowej zmrożoną na kość + oranżade, rozlewa i do rana zapomina o pierdołach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Amg27
Mellopl
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi


Tren nadal leci w tle ???


leci, ostatni tydzień

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ja nie wylewam smutow po prostu go motywuje :) p. s. Ja mam jeszcze ostrogi w pietach i czasem mnie mocno boli glowa :D :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Wiecej