SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Hej,

Wiek: 33
Waga: 85
Wzrost: 181
Obwód ramienia: 43

Staż na siłowni: ok 4l sumiennie, wcześniej kilka lat bez pomyślunku
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): ok 200 białka, 50g fatu, reszta węgli żeby dobić do celu kalorycznego
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: teść, bold, kilka cykli
Opisz swój plan treningowy: Aktualnie push-pull, 4x tydz., trening dobrze ogarnięty
Cel cyklu: sucha masa, moze recomp
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: - teść 300/week
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): ok 14
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): mezo
Stan zdrowia: wszystko gra
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: genetyczne lysienie
Wyniki siłowe w 3 główny : klatka ok 140, MC ok 160, przysiad ok 130



Panowie,

tren ace 50mg ED + prop w takiej samej dawce (albo 300mg/tydz. enana zeby mniej kluc) , 6 do 8 tygodni + pewnie jakieś suple na cholesterol/antyoksydanty + częste cardio, bo bold podnosił mi lipidy i hematokryt do górnej granicy normy (po cyklu sie unormowało).

Cel - masa z minimalnym przyrostem fatu, o ile możliwe - recomp.

Będzie dobrze, rozsądnie kombinuję?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Pierwsza przygoda z dopingiem do dla sporej części osób trudny proces. Spotykają się oni z czymś, czego wcześniej nigdy nie stosowali i w sporej części przypadków ze zmianami swojej sylwetki, psychiki i skutkami ubocznymi, które ich przerastają. Dlatego też w przypadku chęci stosowania środków dopingujących decyzję tę należy dokładnie przemyśleć.

Tren, czyli popularny Trenbolon jest środkiem bardzo popularnym i jednym z silniejszych, jeżeli chodzi o jego siłę anaboliczną. Przeznaczony jest zdecydowanie dla osób z wysokim stażem i wiedzą z dziedziny:

- biochemii,
- fizjologii,
- endokrynologii,
- dietetyki.

Stosowany przez osoby niedoświadczone może być powodem sporych problemów zdrowotnych i licznych skutków ubocznych:

- agresja,
- krwotoki z nosa,
- bóle głowy,
- tłusta skóra,
- trądzik,
- łysienie,
- blokowanie układu hormonalnego,
- przerost prostaty.

Z reguły stosuje się ilości rzędu 50-100 mg dziennie lub co dwa dni.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663990
Spoko tylko cykl zrob min min 10 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
lodzianin1
Spoko tylko cykl zrob min min 10 tyg



No kusi, jeśli badania będą OK, może pociągnę. Nie wiem jak reaguję na tren, zobaczymy.
Niektórzy się czują jak bogowie, niektórzy jak ścierwo bez snu, poty, koszmary, jazdy z agresją.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Ja osobiście na 1/1 test/tren czułem się jak bogokupa. Na treningu i w lustrze bóg, potem wiadomo :). Do trena nie wrócę przez to, ale z tego, co widzę inni czują się świetnie po pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Lec razem z propem. Terena i tak bijesz ed wiec wiec jak dasz enana to Ci nic nie zmieni.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93244 Napisanych postów 362733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663990
Ja lecialem 10 miesiecy az apetyt padl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Heh mam nadzieję że mnie sklepie elegancko. Wody i fatu nie powinno chyba na tym wejsc duzo?
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Mellopl
lodzianin1
Spoko tylko cykl zrob min min 10 tyg



No kusi, jeśli badania będą OK, może pociągnę. Nie wiem jak reaguję na tren, zobaczymy.
Niektórzy się czują jak bogowie, niektórzy jak ścierwo bez snu, poty, koszmary, jazdy z agresją.



Zacznij sobie od 50mg 3x week pon/śr/pt + 75mg propa. Za jakiś czas podbijaj o 25mg jedno i drugie, tym sposobem możesz dłużej polecieć na optymalnych dawkach. Co do długości - ja leciałem rok na tren h + mix później z tren a.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
Mellopl
lodzianin1
Spoko tylko cykl zrob min min 10 tyg



No kusi, jeśli badania będą OK, może pociągnę. Nie wiem jak reaguję na tren, zobaczymy.
Niektórzy się czują jak bogowie, niektórzy jak ścierwo bez snu, poty, koszmary, jazdy z agresją.



Zacznij sobie od 50mg 3x week pon/śr/pt + 75mg propa. Za jakiś czas podbijaj o 25mg jedno i drugie, tym sposobem możesz dłużej polecieć na optymalnych dawkach. Co do długości - ja leciałem rok na tren h + mix później z tren a.


Dzięki Krzykacz, pro porada. Tak będzie.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Sam pamiętam swój pierwszy tren ... a było to 2 strzały w tygodniu po 30mg, włosy z głowy darłem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
Sam pamiętam swój pierwszy tren ... a było to 2 strzały w tygodniu po 30mg, włosy z głowy darłem



Hehe a czemu, co Ci się działo?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Wiecej