SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
siwydym89
Ja nie wylewam smutow po prostu go motywuje :) p. s. Ja mam jeszcze ostrogi w pietach i czasem mnie mocno boli glowa :D :D


Hehe dzięki ale nie mogę się odwdzięczyć! Nic innego nie mam, okaz zdrowia
Przej**ane...

Tj. ostatnio mi jakoś mocno rosną kaptury i jak ich nie rozciągam, strzela mi lekko w szyi, więc może to!

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Mellopl
siwydym89
Ja nie wylewam smutow po prostu go motywuje :) p. s. Ja mam jeszcze ostrogi w pietach i czasem mnie mocno boli glowa :D :D


Hehe dzięki ale nie mogę się odwdzięczyć! Nic innego nie mam, okaz zdrowia
Przej**ane...
Tj. ostatnio mi jakoś mocno rosną kaptury i jak ich nie rozciągam, strzela mi lekko w szyi, więc może to!


Czasami nie ma znaczenia obiektywna skala problemu. Wiadomo że zawsze jest ktoś, kto ma gorzej. Ale chyba nikogo normalnego nie pocieszają cięższe problemy innych ludzi. Dobra, koniec z moimi żalami


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-09 13:13:10

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zaraz zamykam ten temat

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
Zaraz zamykam ten temat
dobra dobra juz koniec

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
No

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Mellopl
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi



Baba to p******i ...facet idzie kupuje pół litra zdrowej zmrożoną na kość + oranżade, rozlewa i do rana zapomina o pierdołach


I to jest rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
majkel47
krzykacz
Mellopl
Jak się wyleje smuty, jest łatwiej. Organizm wesprzesz żarciem, koksem, snem i czym tam jeszcze, psychę trudniej, ale też trzeba, bo to ona wszystkim rządzi



Baba to p******i ...facet idzie kupuje pół litra zdrowej zmrożoną na kość + oranżade, rozlewa i do rana zapomina o pierdołach


I to jest rada


Chyba wolę smuty topić w teściu niż w alko

off topic:

3 tyg temu wskoczyłem za low carb (max 50g wegli/dz.). Tłuszcz się ładnie pali.
Dzisiaj pierwsze ładowanie (850g węgli, minimum tłuszczu i białka) i czuję się jak ścierwo. Wcześniej zawsze miska zrównoważona, nie eksperymentowałem z rotowaniem makrami.
Opróżniłem pół Lidla z wafli, pieczywa i różnego węglowodanowego w śmiecia w euforii, że dzisiaj mi wreszcie wolno. Zacząłem to jeść i ... wszystko mdłe albo słodkie, bebzon rozepchany, apetyt mi padł po 15 min, w zasadzie dopycham na siłę. Węgle bez tłuszczu mi nie smakują, to jest jak żarcie siana. Czuję się napchany a nie odżywiony. Pełność co prawda rośnie i kable się lekko już pokazały, piję tony wody więc może morda nie będzie jak księżyc.

Ale myślałem że to większy fun



Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-09 19:03:56
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Z trena zszedłem, leci umiarkowana ilość teścia tylko. Tłuszcz się pali jak w piecu, ale regeneracja padła na łeb.
Na cyklu mykałem 4 treningi bjj i 5 silowych w tygodniu bez problemu. Teraz rano wstaję po dniu z ciężkim treningiem jak ukrzyżowany.

Ale może to nie wina zejścia z trenu, wczoraj sparring z typem lepszym ode mnie i cięższym o 10kg, i narwanym jak ja, więc z pełną siłą. Prawie się porzygałem z wysiłku ale i tak mnie trochę zeszmacił hehe. Jeszcze go kiedyś dojadę jak będę lepszy..

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na samym testo 9treningow tygodniowo moze byc ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
kamilplnk
Na samym testo 9treningow tygodniowo moze byc ciezko


I tak się dziwię że daje radę.. Co to teścia można przybić w takich warunkach (regeneracja, siła, redukcja, no i żeby nie ubiło wydolności tlenowej)?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium