SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przedtreningówka.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4357

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Ekto-Mezo

Wiek

17

Waga / wzrost

70 kg / 185 cm

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna mono, BCAA, Białko, Carbo

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Białko

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dieta jest dopracowana ;)

Przewidziane finanse na cykl

80 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 201 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 913
Witam.
Zbliża się jesień, szare, mdłe dni, a co za tym idzie gorsza efektywność treningów. A więc postanowiłem zakupić swoją pierwszą przedtreningówkę. I teraz pytanie: Jaka przedtreningówka będzie odpowiednia w moim wieku (17 lat), zważając na to, że będzie to pierwsza odżywka tego typu? Nie proponujcie kawy, bo pije jej sporo, i średnio mnie pobudza. ;) Myślałem o Trec SAW, czy będzie dobra na początek? Czy może coś słabszego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz spróbować SAW'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
smialo bierz sawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 201 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 913
Ok dzięki za radę. ;) A Jack3d będzie za mocny, nie? ;) Ale jednak wypróbuje SAW'A ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9111
na początek SAW ;)

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

Pomogłem? Daj SOGA! - To nic nie boli :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mocny. SAW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 201 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 913
A czy nie lepszy byłby NitroBolon? Bo właśnie czytam opinie na jego temat i są bardzo przychylne. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Nitrobolon to stack, bez stymulantów.
Nie kombinuj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
nitro jak cos to II ale to stack jest. Bez stymulantow. Juz lepiej Xpanda. Ale zostan czy saw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 201 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 913
Ok to wezmę SAW, a Nitro wezmę ewentualnie następnym razem. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18135
Shock albo Animal Pump na poczatek powinny byc OK.
No-X też może być.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

messomorph + trec cm3+bcaa, moze byc taki komplet?

Następny temat

poszukuje pomocy

WHEY premium