SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
W koncu,koniec redukcji,rok temu wazylem 96 kilo,teraz 83,czas nabrac troche miesni:)

wiek:21
wzrost:186
waga:83
endomorfik

zapotrzebowanie:okolo 2500 kcal
cel: masa +400kcal

posiłek I
-omlet z 3 jajek
-75 gram mix platki owsiane,kukurydziane,rodzynki
-250 ml mleko 2 %
posiłek II
-jogurt naturalny 400 g
-100g chleb razowy + chuda szynka,lub ser zolty
-pomidor na kanapki
posiłek III(przed treningiem)
-75g ryzu
-150g piersi z kurczaka,lub ryba
-surowka
po treningu odzywka bialkowa + banan
posiłek IV(po treningu)
-75g ryzu
-150g tunczyk z puszki
posiłek V
-2 cale jaja + 3 bialka jaj
posiłek VI (przed snem)
-150 g twarogu



Dobre wszystkie posiłki??To samo jadlem na redukcji,z efektow jestem zadowolony,teraz do kazdego posilku dodalem odrobine,ale na wszelki wypadek daje do sprawdzenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
co do finansow,to raczej nie mam jako takich ograniczen,w granicach zdrowego rozsadku:)jedynie co do odzywek stac mnie tylko na jedna,ale i tak na poczatku nie chce brac od razu suplementow,jedynie ta odzywke,zeby uzupelnic bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
posiłek I
-omlet z 3 jajek
-75 gram mix platki owsiane,kukurydziane,rodzynki zdecydowanie lepsze będą same owsiane z rodzynkami
-250 ml mleko 2 %
posiłek II
-jogurt naturalny 400 g
-100g chleb razowy + chuda szynka,lub ser zolty chuda szynka będzie dobra
-pomidor na kanapki
posiłek III(przed treningiem)
-75g ryzu
-150g piersi z kurczaka,lub ryba
-surowka dolałbym troche oliwy
po treningu odzywka bialkowa + banan
posiłek IV(po treningu)
-75g ryzu
-150g tunczyk z puszki tuńczyk w wodzie
posiłek V
-2 cale jaja + 3 bialka jaj dodaj jakieś warzywko
posiłek VI (przed snem)
-150 g twarogu najlepszy będzie pułtłusty aby spowolnić przyswajalność

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
Czyli generalnie dietka OK,to dobrze:)A dobrze zwiekszylem kalorie zeby nabrac masy??Chodzi mi o te 400kcal ktore dorzucilem do zapotrzebowania,to nie bedzie za duzo??Pytam,bo zawsze mialem tendencje do tycia i nie chce sie otluscic znowu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
400kcal to nie jest bardzo dużo ale jak sam piszesz jesteś endo więc podstawa to obserwacja organizmu, jak będziesz widział że łapiesz za dużo fatu to obcinaj po trochu węgle aż wszystko się unormuje.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
OK,a jeszcze jedno.Zastanawiam sie nad dodaniem HIITa np. raz w tygodniu,wlasnie po to zeby sie nie zalac,zwiekszyc wtedy ogolny bilans kaloryczny,czy zostawic jaki jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10700
dodaj
nie zwiększaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Możesz dodać HIIT, a to czy zwiększać kcal czy nie to już sprawa indywidualna.Obserwuj wage i patrz w lustro; niech to będą twoje wyznaczniki na podstawie których będziesz kcal dodawał,odejmował czy zostawiał bez zmian

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
OK,dzieki,SOGi duchowe za pomoc:)

a i ja dostalem pierwszego SOGa:)

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2007-10-12 18:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
Ale mam jeszcze jedno pytanie.Zaczely mi sie teraz studia,czasem trzeba wstac wczesniej i wychodzi mi tak,ze powinienem dolozyc jeszcze jeden posilek po sniadaniu.Co tu wrzucic,znowu jogurt i chleb razowy + warzywo,czy cos innego??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięso hamburgerowe, jaka wartość odżywcza ? pomocy

Następny temat

coś dla mojej dzieczyny?!

WHEY premium