SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piersza redukcja plan do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6411

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4556
a to czeka mnie przemyślenie diety i ułożenie nowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zgadza się. Należy dostosować rozpiskę i źródła składników odżywczych do zalecanych ich ilości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4556
Ok ułożyłem nowy plan wydaje się lepszy każda rada mile widziana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ten cukier jest naprawdę zbędny. Jeśli decydujesz się na majonez to celuj w kielecki i używaj go w umiarkowanej ilości, wędzone ryby jedynie okazyjnie - wybieraj świeże/mrożone, wspominałem wcześniej. Nie wiem w jaki sposób spożywasz śniadanie, osobiście bym je zwrócił. Kwestia smakowitości nie bije na głowę, niestety. Przemyślałeś w ogóle posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Poza tym, otręby przy ogólnej ilości węglowodanów podchodzącej pod 300g są zupełnie zbędne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nadmiar błonnika może doprowadzić do zaburzeń wchłaniania poszczególnych składników mineralnych jak i problemów trawiennych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tutaj można poczytać więcej na ten temat:

http://potreningu.pl/articles/3708/blonnik-w-zdrowej-diecie--wiecej-nie-znaczy-lepiej 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4556
W kwestiach smakowych wystarczy doprawić ziołami unikam jak mogę smażonego i pieczonego głównie gotowane często wędzone cukier tylko do kawy jakoś nie smakuje mi bez, a na śniadanie to mogę mieszać smaki nie przeszkadza mi nawet śledź z dżemem a co do ryby mogę na zmianę dać z filetami dorsza lub innej ryby na parze ? do otrębów to out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4556
Przepraszam za przerwę o odpowiedziach ale miałem problemy techniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie widzę powodu do unikania smażenia i pieczenia. Jak masz ochotę to śmiało. Ryby można jeść wszystkie. Najlepiej świeże lub mrożone.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy jest dobra ?

WHEY premium