SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piersi z kaszą kuskus

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Łatwy i szybki sposób na smaczny posiłek.

Składniki:
200g piersi z kurczaka lub indyka
100g kaszy kuskus
20g rodzynek
0,5 kostki rosołowej

Piersi kroimy w drobną kostkę i wrzucamy do gotującej się wody, dodajemy pół kostki rosołowej i gotujemy na małym ogniu ok 30-40min

Do głębokiego talerza lub innego naczynia wsypujemy kaszę oraz rodzynki. Zalewamy to ok 1szklaną wywaru z piersi (objętość wywaru powinna być równa objętości kaszy). Odstawiamy kaszę na ok 5min, kiedy kasza nasiąknie dodajemy do niej piersi i całość mieszamy.

Danie jest już gotowe do konsumpcji

Wartości odżywcze:
Białko 40g
Ww 90g
Tłuszcze 2g

Kasza kuskus




Kasza z rodzynkami przed zalaniem wywarem




Gotujące się piersi




Gotowe danie (śpieszyłem się do pracy więc fotka zrobiona jeszcze zanim kasza nasiąkła całym płynem)

Pomogłem? Daj SOGa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
dobry patent

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Dobre to w smaku? xD

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
mi tam się wydaję ze w smaku chyba nie za specjalne, ale moge się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
da się zjeść, rodzynki to już kwestia gustu, można ich nie dodawać, ale kurczak zrobiony fajnie, bo zdrowo i nie jest suchy jak z patelni - a jak chcecie coś smacznego to polecam kotlet schabowy panierowany

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20224
N okuskus bardzo dobra ;) Ja zawsze posmażam kuczaka, z cebulka, do tego troszke drobno skrojonej pieczrki, kaszę, wymieszać i palce lizać, a raczej talerz .

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ja sobie robie taki miks, ze po treningu ugotowanego kuraka siekam na drobne kawalki wrecz bardzo bardzo drobne wrzucam na patelnie zalewam szklanka soku pomidorowego i dodaje lyzke paprini lub sosu spagetti(15g) przyprawy takie jak bazylie oregano i ziola prowansalskie i na patelni se bulgoce az nie zgestnieje a potem jak przestygnie to wrzucam na talerz razem z kuskusem, polecam

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
To ostatnie całkiem ciekawie brzmi, na pewno wypróbuje.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3753
Przepis kozak :) Marynatę troszkę zmodyfikowałem, a mięsko wrzuciłem na grill - efekt poniżej. Zdjęcia robione telefonem, bo baterie do aparatu siadły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
z ryzem lub makaronem razowym smakuje rownie za***iscie, dla uszlachetnienia smaku polecam dodac do tego sosu lyzeczke musztardy francuskiej

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piersi low carb by Malinowa [KURCZAK]

Wiecej