SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piernik z fasoli

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4417
Przepis pożyczony z Instagrama ale według mnie wymiata

Fasola czerwona 220g
4 jaja ( białka oddzielnie ubić i dodać na samym koncu)
15g kakao
5g przyprawy do piernika
5g cynamonu
5g sody oczyszczonej
80g mleka
10 słodzików
70g dżemu
50g odżywki białkowej

Wszystkie składniki blendujemy i mieszamy z ubitymi białkami jaj
Pieczemy 45 minut w 180 stopniach.






1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664102
Fasola w natarciu
Fajne rzeczy wychodza z niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bedzie trzeba sprobowac :) szkoda ze makro nie podales, ale po skladnikach widac ze fajne i mozna nim łatwo pomanipulować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
przeciez masz makro w tabelce pod fotkami

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przepraszam mój błąd :) coś mi szwankuje dzisiaj albo forum, albo internet i pewnie nie wczytało fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
ciasto z fasoli zawsze i wszędzie ten dżem pewnie fajnego posmaku dodaje

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak się zdecyduję to tak sobie myślę o przekrojeniu go na pół i zamiast dodawać dżem do ciasta to przesmarować go w środku :) a najlepiej zrobić coś samemu LC ze śliwek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37641
DJ_DoDo
a najlepiej zrobić coś samemu LC ze śliwek :)

A jeszcze dwa tygodnie i sezon się zacznie! :D
Co do przepisów z fasolą, kiedyś zrobiłam brownie na dwóch puszkach i nie wiem, czy przepis był trefny, czy mam ujemne umiejętności kulinarne, ale ciasto było niejadalne. Od tego czasu nie dotykam tego typu przepisów, ale chyba spróbuję się nawrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4417
Po upieczeniu najlepiej piernika jesc na drugi dzien, o wiele lepszy smak wtedy ma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Germanotta

Co do przepisów z fasolą, kiedyś zrobiłam brownie na dwóch puszkach i nie wiem, czy przepis był trefny, czy mam ujemne umiejętności kulinarne, ale ciasto było niejadalne. Od tego czasu nie dotykam tego typu przepisów, ale chyba spróbuję się nawrócić.


najlepszym się zdarza :) nie ma co się zrażać po jednej nieudanej próbie :D jak coś nie wyjdzie to najlepiej dać do spróbowania mężowi/chłopakowi i przeprowadzić próbę miłości, jak zje i pochwali to odpowiedź jest jasna :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki czekoladowe ze śliwkami by MissInvincible

Wiecej