SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierś z indyka w sosie z cukini

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504




Składniki:

Piers z indyka 150g
Cukinia (1 sztuka)
Papryka
Cebula
Marchew
Bazylia
Pietruszka
Koperek
Czosnek
Przyprawy (pieprz, papryka, curry, oregano, itp.)
Kostka warzywna 1/2 (mozna dodac dla lepszego smaku, ale nie ma koniecznosci)
Woda
+ Kasza gryczana


BTW:

Białko zwierzęce 30g (+ Roslinne 10g), Tłuszcz 1-2g, Węglowodany ok 70g


Przygotowanie:

Pierś z kurczaka krojona w male kawalki lub platy, podobnie cukinia i reszta warzyw, pokorojona w mala kosteczke (obrana). Warzywa gotujemy z dodatkiem wody, ok 200ml (lepiej mniej niz za duzo, pozniej zawsze mozna dodac jezeli sos bedzie zbyt gesty). Gotujemy na malym ogniu kilkanascie min mieszajac, w miedzyczasie dodajemy piers z indyka/lub kurczaka i przyprawy. Cukinia powinna sie rozgotowac do konsystencji papki/sosu, jak na zdjeciu. Na koniec wciskamy czosnek. Smacznego

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już wiem co będe jadł jutro na obiad sogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Nie prowalam jeszcze cukini w sosie,tzn jadlam taka pokrojona w talarki obok mieska,nie smakowala mi za bardzo, ale mam nadzieje ze w sosie jest smaczniejsza, chetnie wyprobuje

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Pokrojona i smazona rzeczywiscie srednio smakuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
no chyba,że taką pokrojoną cukinię w talarki zamoczymy ją w roztrzepanym jajku z przyprawami i usmażymy,wtedy jest ok ;)

przepis przyjemny,robię podobny,tyle,że bardziej przypomina bigosik :)

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
klej, mowisz ze taka smazona jest smaczniutka ? niach niach, zjadlabym

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Smaczny przepis. Nie miałam jednak papryki. No i nie wyszła mi taka papka jak autorowi, cukinia została w drobnych kawałkach, ale i tak bardzo dobre! Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[low carb] Dla fanów karkówki - <ciasto> %)%)

Następny temat

Standardowy posiłek

Wiecej