SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczenie skóry

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
Mam taki problem od 2 dni, mianowicie pierwszego dnia poczulem pieczenie skory po lewej stronie ciala, nad klatka piersiowa, obecnie piecze mnie takze lewy bok i obszar pod pacha(najbardziej). Uczucie przypomina cos w rodzaju poparzenia pokrzywa, ale skora nie jest ani czerwona poprostu ma normalny kolor i zadnych widocznych goolym okiem objawow. wiecie co to moze byc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Objawy swędzenia, czy pieczenia skóry pojawiają się w zasadzie u każdego w czasie naszego życia. Powody ich mogą być bardzo różne i bardzo ciężko jest określić, co może być ich przyczyną. Nawet lekarz dermatolog może mieć problem w niektórych przypadkach. Wtedy konieczna jest głębsza analiza, taka jak:

- wykonanie badania krwi:
- moczu,
- badań alergicznych,
- pasożytniczych,
- nietolerancji pokarmowych.

W Twojej sytuacji niestety nie jesteśmy w stanie określić, co jest przyczyną pieczenia. Jedyne co pozostaje, to wybranie się do lekarza dermatologa. On bez wątpienia będzie wiedział co dalej zrobić, aby zdiagnozować problem i rozpocząć leczenie. Jedyne co można zrobić to napisać, jakie są możliwości wystąpienia pieczenia. Mogą to być:

- alergia żywieniowa,
- nietolerancja pokarmowa,
- zakażenie pasożytnicze,
- neuralgia,
- półpasiec,
- reakcja na proszek do prania,
- reakcja na silny stres,
- egzema.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hmm moze sucha skóra ,alergia , moze jakiś początek półpaśca (?) , neuralgia (?)
bez pomysłów , chyba ze coś wiecejnapiszesz ...
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
mialem kiedys jakas alergie rozyczkowa czy cus takiego ale to juz dawno i skora byla czerwona
dodam ze teraz bol wedruje sobie w strone boku, wczesniej piekla mnie tez lewa czesc klatki, a teraz juz nie piecze. dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
wkrecasz se cos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
mam podobną dolegliwość. od trzech dni piecze mnie całe ciało. najpierw nogi potem brzuch a teraz plecy. nie mam żadnych zmian skórnych a uczucie jakbym sie spalił na słońcu. byłem u lekarza i nie wiedział co mi jest. to k.. kto ma wiedzieć. ale już mi przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
nieuzasadnione pieczenie skóry bez objawów wizualnych, nie zmieniałam środków do pielęgnacji ciała ani proszku do prania. Pieczenie jest bardzo mocne i obejmuje coraz większą powierzchnię ciała ( nogi). Dodam jeszcze ze posmarowanie balsamem wzmaga pieczenie.
pozdrawiam i proszę o jakiś wskazówki jako że nie mam możliwości udać się do lekarza w najbliższym czasie :/

Zmieniony przez - patrm w dniu 2009-03-20 21:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Mam uczucie pieczenia na karku po lewej stronie klatki piersiowej już od kilku dni i nie przechodzi wcześniej byłem przeziębiony .Przeszukałem cały Internet fora dużo pytań żadnej odpowiedzi iść do lekarza po co po B12 bezsens proszę o odpowiedz diagnozę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Być moze to jeden z objawów cukrzycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
U mnie pieczenie występuje w miejscu gdzie kiedyś się poparzyłem, pieczenie zaczęło się jakoś rok po oparzeniu po którym została prawie niewidoczna blizna wszystko zagoiło się bardzo ładnie na pieczenie pomaga mi delikatny masaż tego miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Niedobór potasu i magnezu w organizmie.Pozdrawiam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
Bo??
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakaz treningow???nie doktorze!!!

Następny temat

ellezza - masc na rozstępny MANGO

Wiecej