SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczenie mięśni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1105
Od lutego biegam 6/tyg. , a od 1,5 miesiąca dołożyłam do tego trening w siłowni. Nie wiem czemu od paru dni mam np podczas rowerka i nawet na bieżni dziwne pieczenie mięśni, szczególnie w okolicach nad kolanem i po wewnętrznej stronie uda. Próbuje to pokonać i ostatkiem sił pedałować lub biedz ale strasznie boli. Nie wiem jaka może być tego przyczyna??

Nigdy przy bieganiu mnie nie bolało i nie miałam zakwasów już dawno.

Może w ten sposób kształtują się mięśnie, może za mało rozciągania.

Proszę o pomoc ..!!

Dzięki wielkie !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piecze podczas treningów czy tez przez cały czas?Bardziej rano wieczorem? wiecej informacji..

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1105
Piecze tylko podczas wysiłku ćwicząc np określone mięśnie przy jeździe na rowerku, czy też przy aerobach, czy stepperze tylek i tylne partie ud. Te miejsca zrobiły mi się "twarde" znaczy,że mam już jakieś mięśnie ale dlaczego tak piecze,ze az mam lzy w oczach to nie mam pojęcia .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Twój kregosłup? Czy wszystko w porządku?

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
a może przetrenowanie?? Ja bym z tym poszedł do lekarza....

Ćwicze dla siebie.........

Ćwicze dla siebie.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co to znaczy piecze....
a skórcz to nie jest ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1105
skorcz to nie jest...mysle,ze to raczej wynik superserii. Ogolnie jest ostatnio lepiej ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więc może uczucie takiego denerwującego wewnętrznego lekkkiego irytującego bólu ??


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na pobudzenie....... ;]

Następny temat

Bóle głowy, zawroty

WHEY premium