SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczenie,szczypanie ściegno triceps

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2481
Cześć.
Może ktoś miał podobny przypadek i będzie wiedział o co chodzi. Na googlach nie bardzo było o tym przypadku.

W czwartek podczas zabawy na podłodze z dzieckiem próbowałem wstać i poczułem pod tricepsem lewej ręki mocne pieczenie, ciepło, jakby wbijanie igły. Od tego dnia podczas różnych czynności czuje pieczenie, szczypanie pod mièśniem, jakby w ścięgnie.

Ktoś wie co to może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zaznacz na przykładowym foto gdzie występuje ból jest to przy przyczepie początkowym czy końcowym mięśnia , przy jakich czynnościach dolegliwości się nasilają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2481
To "szczypanie" bo to tego typu ból, występuje podczas mocnego rozciągnięcia np jaj wyprostuje do góry rękę, albo chce coś podnieść z ziemi. Również podczas energicznych ruchów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest to tkliwe w dotyku oraz od jak dawna się pojawiło i czy dolegliwości pojawiły się przy jakiejś konkretnej sytuacji czy 'same z siebie' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2481
Przy dotyku nie ma reakcji. Pojawiło się podczas wstawania z ziemi, wspomagałem się ręką. Stało się to 5 dni temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Należałoby w takim razie udać się do specjalisty: fizjoterapeuty bądź lekarza ortopedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4
Cześć. Czy wiesz już co było przyczyną pieczenia, bo mam od kilku dni to samo w tym samym miejscu. Pierwszy raz mam taki ból, tak jakby parzyło, kłuło mnie w triceps.
Z góry dzięki za odp.


Pozdrawiam
Tobiasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to przepuklina?

Następny temat

Ciągle zatkany nos

WHEY premium