SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczeń z indyka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


prosta w przyrządzeniu

Przygotuj:

*mięso mielone z indyka
*przyprawy
*dodatki wg uznania, np. grzyby, cebula itp. itd.

-ewentualnie jajka jak ktoś chce jej dodać tłuszczyku

Do mięsa dodajemy składniki, dokładnie mieszamy. Blachę wykładamy papierem/folią, układamy mięso. Pieczemy, czekamy i gotowe

BTW na 100 g (same mięsko)

-b=19g
-t=6 g
-ww=0

kcal: 130
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
smakowicie to wyglada, brawo, sog juz nie wchodzi

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
gdzie kupujesz mielone z indyka i ile kosztuje ok ?/

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mozesz kupic zmielone, zmielic w domu, albo poprosic pania w sklepie o zmielenie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Można też kupić gotowe zmielone Nie wiem, nie ja robię w domu zakupy. Zobacz w sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
bez sprzecznie najlepiej jest zmielić samemu.SOG za przepis.Jutro spróbuje ten przepis na obiadek Zdr.

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokładnie najlepiej zmielić samodzielnie, można wziąć podudzie bez skóry, wyluzować z kości i zmielić razem z cebulką i przyprawami.

Extra pomysł, dawno nie robiłem trzeba będzie skoczyć na zakupy sog

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7921
Pychota! I najważniejsze, że proste, łatwe w przygotowaniu i naprawde bardzo fajne i smaczne urozmaicenie w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Dziś zrobiłam taką pieczeń i muszę przyznać, że wyszła rewelacyjnie
Zmieliłam samodzielnie pierś indyka z cebulą, do całości (1kg mięsa) dodałam 1 jajko i trochę otrąb pszennych.
Pieczeń fajnie smakuje zarówno na gorąco, jak i na zimno

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-01-30 16:30:20

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Ja podobnie robie pulpeciki.Do mieska oprocz cebulki dodaje starta na grubych oczkach tarki duza marchewke i jajeczko .Obtaczam pulpeciki w mace i wrzucam na gotujaca wode lub rosolek,przyprawiam i jest pychota .Smacznego !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwy razowiec

Następny temat

Indorek w sezamie

Wiecej