SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłki do nogi

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Chcialem sobie kupic pilke (jakas fajna nie taka szmate). Poszdlem do sklepu no i tam byla kupa pilek i tak niezabardzo wiedzialem co kupic. Wiec mam do was pytanie. Czy pomiedzy poszczegolnymi modelami pilek jest duza roznica w mocy strzalu? Jezeli tak to jaka piłke kupic zeby mozna nia bylo kopnac najmocniej? Chodzi mi o to zeby osiagnela najwieksza predkosc bo chcialbym sobie ja zmiezyc. No i jezeli wiecie to jaka predkosc osiaga pilka po kopnieciu przecietnego pilkarza?

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ja gralem wczoraj jakas feevernova adidas bylo apisane ale jak sie kopnelo to twarda suka wiec chyba podroba

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kup se roteiro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie piłke nike total 90 czy cos takiego,wiem ze z takim znamiem nike 90

edit : bedąc na lech cup, mierzyłem sobie to miałem 106 kmh

Zmieniony przez - pilkarz14 w dniu 2004-12-29 10:53:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138


Ja osobiscie mam nike total 90 sphere (na zdjeciu). Kupilem ja za 80 zl na allegro. Cena sklepowa 120 zl. Ostatnio gralem Fevernova i nia chyba najmocniej sie strzela (ze wzgledu na budowe). A roteiro tez jest ciekawe. Z tych tanszych polecam model Glider. Tez mialem i jest naprawde dobry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Zgadzam sie z piłkarzem14 patrz też czy są na piłce widać szwy jeśli tak to ci sie może szybko rozwalić (więc wybierz tą Nike Total 90 ale patrz ,żeby nie było szwów)
1

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
No i tutaj jest problem. Na wiekszosci pilek z serii total 90 sa szwy. Ta moja jest z wysokiej polki i tez troche widac szwy. Z modelem aerow wydaje sie jakby ich nie bylo ale ten model kosztuje grubo ponad 300 zl. Zejdzmy na ziemie. Jezeli ma nie byc szwow to polecam pilki adidasa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Total 90 lub Fevernova, roteiro gram codziennie i...przecietna gała, znudzila mi sie :)
1

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
I tu jest problem. W pilkach nike widac szwy a szczegolnie w najnizszych totalach. Moja jest z wyzszej polki i tez troszeczke widac szwy, ale to nie znaczy ze sie rozpadnie. Ostatnio mialem nike geo. Bylo wyraznie wydac szwy, a wytrzymala rok ostrego grania (nawet po pare godzin dziennie i niezle bomby szly). W nike nie widac szwow chyba tylko w aerow ale ona kosztuje grubo ponad 300 zl. A slabo widac szwy na pilkach adidasa. A co do kuna pilek to polecam hurtownie vita-sport (jesli jestes z warszawy, takze detal) i allegro. Naprawde mozna zlapac okazje i zaoszczedzic pare dyszek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Może nie pęknąć ale wkońcu je**** będziesz garł na deszczu często to ci na 100% sie rozwali.Fajne są też pilki Jomy ale wybór należy do ciebie
1

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
No to teraz to musze Ci przyznac racje. Na deszczu rozne szwy moga troche sie oslabic, ale jeszcze niespotkalem sie z takim przypadkiem ze poszly od deszczu. No to trzeba na to zwrocic uwage, ale trzeba uwazac, zeby nie skonczylo sie na pilce bezszwowej :) Mimo wszystko uwazam ze pilki maja swoja zywotnosc i jezeli nie pojdzie Ci szew to co innego sie spi**rzy.
To ja podam pare linkow na allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=37822484
Total 90 swift. Wersja dla oszczednych. Moga byc widoczne szwy, ale mozna polecic. Wykonujac dzialanie cena/jakosc osiga naprawde dobry wynik. Cena sklepowa: okolo 60 zl
http://allegro.pl/show_item.php?item=37771553
Adidas Roteiro. Dobra, ale denna. Szybko sie nudzi. Granie ta pilka nie sprawia przyjemnosci. Cena sklepowa : kolo 80 zl
http://allegro.pl/show_item.php?item=37905543
Adidas Fevernova. Dajnie sie gra, nie widac szwow. Polecam, mozna naprawde mocno kopnac. Cena sklepowa: kolo 70-80 zl
http://allegro.pl/show_item.php?item=38305674
Adidas Finale. Nie wiem jak sie gra, ale fajnie wyglada :) Cena sklepowa: 80-90 zl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Dzieki za odpowiedzi i macie po sogu. Chyba sie zdecyduje na ta Fevernova.
1

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzynówek w 11 Ligi Mistrzów!!

Następny temat

Play 4 your club - fajna gierka

WHEY premium