SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna trening pod piłkarza

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Witam mam 16 lat pasjonuje się piłką nożną, miałem kontuzję 1 marca obecnego roku. Chciałbym wrócić z podwójną siłą, o wiele lepszą szybkością , mocą zwinnością no i poprawić wygląd całego ciała. Ćwiczę bodajże od września 2016 roku w tym kilka kontuzji i różne wyjazdy itp. nie jestem dosyć szybki i nie mam kondycji dobrej, ktoś kto się zajmował tymi sprawami doradził by co i jak ułożyć lub podesłał wiarygodne linki z różnych źródeł abym się mógł wgłebić w temat ?? dodam że trenuję w domu w garażu mam swoją własną siłownie (sztange,ławeczke,2 hantle, stojaki, abs rolerr, drążek do pociągania hoć nie lubię się podciągać, 80kg obciążenia, worek bokserski,skakanke,atlas.Mój wzrost wynosi 180 cm i waże 75-77kg. Robię obecnie redukcje.Jeśli ktoś by pomógł bym był bardzo wdzięczny. A i jeszcze druga prośba jakieś ćwiczenia,sposoby aby wyleczyć kontuzje do końca bo chodzę cały czas do ortopedy i mam taki sam stan już od miesiąca prawie że tak jak chodze to mnie nie boli tylko jak chcem zrobić np. rozciąganie kostki(stopy) to zaczyna mnie rwać z bólu i przy próbie wyskoku w góre czuje dyskomfort i nie mogę skakać z całej siły nie wiem dlaczego :/.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dyspozycja w czasie meczu

Wiecej