sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Piłka nożna dziewcząt!

Wysłana -
Mam 14 lat i uwielbiam grać w piłkę nożną. Chciałabym wstąpić do jakiegoś klubu dla dziewczyn, oczywiście piłki nożnej. Nie wiem tylko czy jestem na tyle wysportowana, aby móc grać. Najlepiej spisuję się na pozycji napastnka, ale ostatnio kiepsko z moją szybkością i wytrzymałością... Czy ktoś mógłby napisać jakie są wymagania przyjęcia do klubu piłki nożnej???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak chcesz isc do jakiegos clubu profesjonalnego to przechodzisz wstepne testy na wytrzymalosc itp.
przynajmnije tak jest w przypadku plci meskiej
Najczesciej jednak mozesz wstapic do klubu i zaczac treningi bez testow i to przniesie efekty jesli chodzi o wytrzymalosc i szybkosc
Wysłana -
http://www.sfd.pl/temat133099/  tu jest temmat takiale cyba nie znajdziesz potrzebnych Tobie informacji
Wysłana -
Dzięki Baca ale te artykuły juz przeczytałam... :) pozdro
Wysłana -
Jak mam trenować wytrzymałośc?? sorry, może to głupie pytanie, ale ja jestem taka niedoświadoczona... :) ale chyba do tego słuzy to forum. Codziennie staram się grać w piłke na podwórku, ale wiem że to nie wystarczy.
Wysłana -
Nie, ale trenując pilke wytrzymalosc automatycznie tez sie trenuje!
Wysłana -
wejdz do podwieszonego topicu "trening" tam Ci napewno pomoga
Wysłana -
U mnie na uczelni była piłka nozna na uczelni a jak wiadomo równouprawnienie... i dziewczyny miały do zaliczenia to samo co chlopaki. Na zaliczenie m.in. miały podbić 20 razy i prawie wszystkie zaliczyły a zaczynały od kompletnego 0. Tylko 3 piłkarki miały kompletny luuz na tych zajęciach notabene z trenerem ze sztabu szkolenia kobiecej piłki nożnej. A reszta miała strach w oczach, ale przez 1/2 roku poczyniły kolosalne postepy.
Ewelina zapisz się jak najszybciej do jakiegos klubu. o konkretne cwiczenia pytaj w podwieszonym poście trening.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2005-07-08 23:13:02
Wysłana -
Raczej nie ma,żadnych wymagań jeśli chodzi o zapisanie sie do klubu,trudno znaleść jakiś klub dla kobiet w Polsce ale szukaj...
Powodzenia!
Wysłana -
Jestem z Krakowa. A najlepszą drużyną (ale nie jestem pewna) jest Podgórze Kraków. TYlko że mam zbyt długa drogę do pokonania gdybym chciała jeździc na treningi. Najbliżej moje miejsca zamieszkania jest klub Bronowianka. Drużyna dziewcząt występuje w lidze, gdzie obok drużyn z Krakowa grają jeszcze dziewczęta z powiatu Wieliczka i Wadowice. Myslę że to będzie najbardziej odpowiedni klub dla mnie.
Wysłana -
Jak myślicie... Jeżeli nie pójdę do profesionalnego klubu, tylko jakiegos zwykłego dla amatorów, To czy powinnam zacząc trenowac wcześniej żeby przypodobac sie trenerowi czy poprostu wstąpić do klubu i grać tak jak umiem ???
Strona 1 z 12
Dodaj odpowiedź