SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna dziewcząt!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
a wgl mam 13 lat(96 rocznik) i jestem początkujaca i własnie takiego dla mnie klubu szukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
http://kkszabrze.futbolowo.pl/kkszabrze/ strona internetowa klubu, więcej info szukaj tam. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Hej
Mam 18 lat i szukam jakiegoś klubu gdzie mogłabym grać w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Nie gram jakoś tam bardzo dobrze, ale nie jestem też najgorsza. Czy mógłby mi ktoś polecić klub?
Z góry dziękuję :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
hej wszystkim.
Mam 16 lat i szukam klubu piłkarskiego :) Najlepiej gdzieś w Poznaniu. Jeśli by był ktoś tak dobry i mógłby mi napisać, gdzie najlepiej jest grać w jakim klubie, byłabym wdzięczna. Co prawda nie gram wspaniale w piłkę nożną, bo gram przeciętnie. Ale przecież liczy się dobra zabawa :) Piłka to jest właśnie to co kocham i to co bym chciała robić w życiu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Zapraszam do Stopera Poznań więcej informacji pod numerem gadu: 3932751. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć, mam 14 lat i szukam kluby piłkarskiego dla dziewczyn w łodzi orientuje się ktoś czy gdzieś się taki znajduje ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Hejka :D
Od września chcę się zapisać z przyjaciółką do jakiegoś klubu piłkarskiego ;) Mam 17 lat, a ona 16 :D
Mamy dość grania w piłkę tylko na dworze -_-
Niestety nie posiadamy wiedzy jakie są kluby piłkarskie, gdzie mogłybyśmy trenować ;)
Chciałam się jeszcze zapytać jakie są przybliżone koszty uczestniczenia do takiego klubu ;>
Ile mniej więcej kosztują halówki, korki, strój, getry etc. :3
Nie codziennie będę tutaj wpadać, więc prosiłabym o skontaktowanie się ze mną na fb {https://www.facebook.com/Tuptol} bądź gg {11313620} :D
Za jakąkolwiek odpowiedź bardzo dziękuję :3

Siemka :D
Mam na imię Jessica. Urodziłam się w 1995roku i od zawsze pasjonowałam się piłką nożną. Siatkówka jakoś mnie nie przekonuje ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
http://www.kobiecapilka.pl/index.html
Tu masz kluby dla dziewcząt(klikasz na lige->klub jaki cię interesuje->i powinno ci wyświetlić info o nim,strone interentową itp.)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Hej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Hej.Jestem nowa na tym forum uwielbiam grać w piłkę. Wiecie może czy w Rybniku(śląsk) lub okolicy jest jakiś klub piłkarski dla dziewczyn??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki dla pilkarzy

Następny temat

Piłkarze z dawnych lat...

WHEY premium