SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna a siłownia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Trenuje piłke nożna od prawie 10 lat (mam 15 lat) Przygodę z siłownią zacząłem już jakiś czas temu, i wszystko dobrze szło do przodu, ale dostałem się do profesjonalnego klubu i problem w tym, że mam treningi od poniedziałku do piątku codziennie i nie wiem jak mogę połączyć nożną z siłownia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
georgu
Przeczytałeś to co ci napisaliśmy wszyscy? Po tym pytaniu wydaje mi się że nie.


dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Witaj,
Przede wszystkim to musisz sobie odpowiedzieć co jest twoim głównym celem. Budowa sylwetki czy piłka nożna? Jeśli to drugie to siłownię należy dostosować pod treningi piłki nożnej tak by to w niej maksymalizować wyniki.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Piłka nożna zajmuje pierwsze miejsce, ale chce także zbudować masę mięśniową i ładnie uwidocznić mięśnie, a także siłownia pomoże mi na pewno zwiększyć wytrzymałość oraz inne parametry na boisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Zdecydowanie pod to w takim razie trzeba ułożyć treningi siłowe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Do tej pory ćwiczyłem 3x w tygodniu FBW lecz tutaj chodzi mi też o to aby na treningach piłki nożnej nie być przemęczonym potem i także na siłowni abym mógł zrealizować plan mając na to siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Może jakieś odżywki aby mieć wystarczająco energii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ogólnie jeśli to profesjonalny klub to można pomyśleć o odzywkach które wspomogą Twoją wytrzymałość

tylko pytanie jak wyglada Twoje odzywianie, poniewaz od tego trzeba zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Problem w tym wszystkim jest taki, że kompletnie o Tobie nic nie wiadomo, poza tym, że masz 15 lat i 10lat trenujesz PN.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
wg mnie jesli piłka to twoj priorytet to siłke odpuść chyba ze trener zaleci , masz dopiero 15l na wszystko przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cwtriggerb
ale dostałem się do profesjonalnego klubu i problem w tym, że mam treningi od poniedziałku do piątku codziennie i nie wiem jak mogę połączyć nożną z siłownia



jak jest profesjonalny klub to powinieneś skonsultować swój trening z trenerem przygotowania motorycznego tak żeby nie zaburzał całego makrocyklu treningowego, a jak taki naprawdę profesjonalny to sami powinni zadbać o twój trening siłowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 14 lat, mam zamar zacząć swoją przygodę z silownią.

Następny temat

Wiosłowanie i drążek- jak rozpisać?

WHEY premium