SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Piłka nożna - Cytrulina

Wysłana -
Witam,
Mam pytanie czy warto używać cytruline podczas uprawiania sportu jakim jest piłka nożna ? Oczywiście brałbym tylko w dni treningowe, na pewno przed meczami. Tylko moje pytanie czy cytrulina nie będzie mi przeszkadzać podczas gry? tak zwana pompa nie ogranicza jakos moich ruchów? Proszę o najszersze odpowiedzi gdyż jestem nowy odnośnie suplementów
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zdecydowanie lepiej wybrać inne suplementy np Beta alanine
Wysłana -
witaj, zarowno BA o ktorej wspomnial flex sie nada, jak i cytrulina tez spelni swoja role, jednak trzeba ja stosowac codziennie podobnie jak beta-alanine
Wysłana -
a branie tylko przed meczem 30 minut nie będzie dobrym rozwiązaniem? zeby uniknąc zmeczenia mięsni (domsy) jak i wytrzymałość lepsza .
Odnośnie tego to wszystko nadal bedzie okej kocentracja jak i koordynacja moja ?

Zmieniony przez - krzysekk86 w dniu 2018-05-23 23:02:10
Wysłana -
nie, w ten sposob nie dziala cytrulina na poprawe wytrzymalosci i wydolnosci miensiowej, tego typu parametry buduje sie tygodniami
Wysłana -
To jak mam rozumieć cytruline? bo jak na razie to tylko wyczytalem z for i filmików
Wysłana -
To co polecacie w takim razie, aby brac tylko przed treningiem bądz po tylko w te dni treningowe zeby nie mieć zakwasów i ogolnie lepiej czuć sie ?
Wysłana -
mysle, ze zbyt duzo oczekujesz od suplementacji
rozumiem, ze odzywianie jest dograne?
bilans kaloryczny policzony, a poszczegolne makroskłandiki dobrane wg potrzeb wysilkowych?
wteyd mozemy rozmawiac o tym, jaki suplement wesprze Twoje dzialania'
Wysłana -
Możesz sobie kupić Bcaa
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_BCAA_Max_Support-opis33276.html 
Wysłana -
Myślalem o Bcaa ale czytalem ze to jedna wielka ściema z tym i testowan było to wcześniej na "szczurach" a 22 sierpnia 2017 dopiero na ludziach i całkiem inne są rezultaty.
Potem poczytalem wlasnie o cyturlinie i tam wlasnie potwierdzone wszystko jest na ludziach daltego o to zapytalem

Zmieniony przez - krzysekk86 w dniu 2018-05-23 23:27:00
Wysłana -
No to nie czytaj tyle a działaj . W zasadzie to nie potrzebujesz żadnych suplementów , ważniejsze dla Ciebie jest odzywianie
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź