SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna - Cytrulina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1628
Witam,
Mam pytanie czy warto używać cytruline podczas uprawiania sportu jakim jest piłka nożna ? Oczywiście brałbym tylko w dni treningowe, na pewno przed meczami. Tylko moje pytanie czy cytrulina nie będzie mi przeszkadzać podczas gry? tak zwana pompa nie ogranicza jakos moich ruchów? Proszę o najszersze odpowiedzi gdyż jestem nowy odnośnie suplementów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dlatego też warto skonsultować swoje odżywianie w odpowiednim dziale:

http://m.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Zdecydowanie lepiej wybrać inne suplementy np Beta alanine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
witaj, zarowno BA o ktorej wspomnial flex sie nada, jak i cytrulina tez spelni swoja role, jednak trzeba ja stosowac codziennie podobnie jak beta-alanine

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1628
a branie tylko przed meczem 30 minut nie będzie dobrym rozwiązaniem? zeby uniknąc zmeczenia mięsni (domsy) jak i wytrzymałość lepsza .
Odnośnie tego to wszystko nadal bedzie okej kocentracja jak i koordynacja moja ?


Zmieniony przez - krzysekk86 w dniu 2018-05-23 23:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
nie, w ten sposob nie dziala cytrulina na poprawe wytrzymalosci i wydolnosci miensiowej, tego typu parametry buduje sie tygodniami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1628
To jak mam rozumieć cytruline? bo jak na razie to tylko wyczytalem z for i filmików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1628
To co polecacie w takim razie, aby brac tylko przed treningiem bądz po tylko w te dni treningowe zeby nie mieć zakwasów i ogolnie lepiej czuć sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
mysle, ze zbyt duzo oczekujesz od suplementacji
rozumiem, ze odzywianie jest dograne?
bilans kaloryczny policzony, a poszczegolne makroskłandiki dobrane wg potrzeb wysilkowych?
wteyd mozemy rozmawiac o tym, jaki suplement wesprze Twoje dzialania'

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1628
Myślalem o Bcaa ale czytalem ze to jedna wielka ściema z tym i testowan było to wcześniej na "szczurach" a 22 sierpnia 2017 dopiero na ludziach i całkiem inne są rezultaty.
Potem poczytalem wlasnie o cyturlinie i tam wlasnie potwierdzone wszystko jest na ludziach daltego o to zapytalem


Zmieniony przez - krzysekk86 w dniu 2018-05-23 23:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
No to nie czytaj tyle a działaj . W zasadzie to nie potrzebujesz żadnych suplementów , ważniejsze dla Ciebie jest odzywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czego yohambine

Wiecej