SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Chciałbym zostac piłkarzem.Jednak jest mały problem mam 18 lat i nie wiem czy jakiś klub zechce mnie przyjąć.Nie wiem czy ktoś z was zna Sandencje Nowy Sącz jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym się tam jakoś zapisac czy już jestem za stary i mnie nie przyjmią.Proszę o odpowiedzi z góry dziękuję ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Jestes za miekki w tym momencie na 1 lige polska . Nie masz pieniedzy na inwestycje w siebie . Nie masz czasu , checi na poswiecenie sie i zrezygnowanie z wygod i zmiany trybu zycia na spartanskie warunki . W tym momencie jest zapozno dla Ciebie . Pilkarzem sie jest od urodzenia albo od wczesnego dziecinstwa . Nie rob sobie nadziei . You are too weak . It ' s too late . Bycie pilkarzem to jest bardzo trudne zajecie . Uwierz , ze nie chcesz nim byc . To wyglada na przyjemnosc , a jest katorga . Lepiej traktowac to jako pasje i grac dla przyjemnosci i trenowac dla wysokich umiejetnosci , atrybutow , cech niz sprzedawac swoje cialo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Ja wiem ale myślę że nie jestem za miękki.Na Sandencje może ale np: na początku do jakiegoś klub okręgowego i dopiero potem do Sandencji po jakichś 2-3 lata grania w okręgówce.Ja gram dosyć często z kumplami w piłke więc wiesz jakieś tam podstawowe rzeczy jak podanie,przyjecie,dośrodkowanie,gra z głowki,jakiś tam drybling umiem .A powracając do pytania:Mógłbym gdzieś w wieku tych 21 lat podejsć do trenera Sandencji i spytać się o zapisanie lub coś takiego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Polskie kluby w Europejskich pucharach 2016-2017

Następny temat

Czy mam szansę zostać piłakrzem

WHEY premium