SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna/aeroby a redukcja na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Zaraz wakacje, można sporo pograć w piłkę stąd moje pytanie jak to ładnie razem połączyć? Grać naczczo?(będą spadki w mięśniach), troche bcaa przed i w trakcie? Mały posiłek przed i ewentualnie rozszerzone okno? A może przesunąć jedzenie na godziny poranne i grać będąc najedzonym? Czekam na luźne opinie i dyskusję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
zależy jak grasz ;) ja po swojej grze w piłkę zawsze miałem spadki w mięśniach mimo trzymania się diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
No właśnie, wiadomo chciałbym te spadki możliwie ograniczyć a jednocześnie nie rezygnować z grania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
POdaj informacje na swój temat (wiek, masa ciałą, fb/obwody, wzrost, jak cżesto trenujesz i czy masz jakąs aktywnosć oprócz treningó piłki, jaką wersję IF rozważasz...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Chodzi mi raczej ogólnie o podejście do tego tematu, wiadomo każdy przypadek jest indywidualny ale jakieś ogólne określenie połączenia aerobów przy IF. Mój wiek: 18 lat, bf:ok 13%, wzrost:183 cm. Trening siłowy 3 razy w tygodniu (teraz tylko drążek, poręcze, bo mi się karnet skończył, więc robie przerwę na lato na bardziej street workout), piłka rekreacyjnie 1-2 razy na tydzień ze znajomymi (do 2h grania).

Zmieniony przez - stawot w dniu 2013-06-05 15:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Jak nie grasz hardcorowo że co chwila biegniesz sprintem, tylko tak bardziej rekreacyjnie to poprostu dorzuć więcej ww w ten dzień,wypij jakiś napój izotoniczny, przy takim bf nie powinno Ci mocno polecieć po obwodach- chyba że w pasie :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Ok, dzięki za radę. Tak też chyba zrobie, nie będę się za bardzo rozczulać, najwyżej troche spadków będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekka redukcja/rekomp IF

Następny temat

Prosba o sprawdzenie diety, metoda IF, okres ost 25 dni,

Wiecej