SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka Nożna

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć jestem młodym piłkarzem.Mam 176 cm wzrostu i ważę 61 kg w wieku 15 lat.Od pewnego czasu zacząłem ćwiczyć na siłowni.Ćwicze od 3 tygodni 4 razy w tygodniu:w poniedziałek biceps triceps. Wtorek klatka.W czwartek nogi i w sobotę barki.Wybieram zawsze 3 ćwiczenia i robie je po 3 razy.Każde z nich robie od 8 do 12 powtórzeń a barki od 18 do 21.Czy mój plan jest dobry i czy ćwicząc takim systemem nie stracę na szybkości?Mogę dodać że mam zamiar ćwiczyć tak jeszcze przez miesiąc a potem skupić się na rzeźbie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Mogę jeszcze dodać że brzuch trenuje codziennie.Trening ten trwa 7 min ale jest bardzo intensywny.Każdego dnia przed pójściem spać dodatkowo się rozciągam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
trzymaj się jednego tematu https://www.sfd.pl/Siłownia_a_Piłka_nożna_-t1158592.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie treningi i dietę stosować do nożnej?

Następny temat

Siłownia a Piłka nożna

WHEY premium