SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna dziewcząt!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 230
Mam 14 lat i uwielbiam grać w piłkę nożną. Chciałabym wstąpić do jakiegoś klubu dla dziewczyn, oczywiście piłki nożnej. Nie wiem tylko czy jestem na tyle wysportowana, aby móc grać. Najlepiej spisuję się na pozycji napastnka, ale ostatnio kiepsko z moją szybkością i wytrzymałością... Czy ktoś mógłby napisać jakie są wymagania przyjęcia do klubu piłki nożnej???
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Jak chcesz isc do jakiegos clubu profesjonalnego to przechodzisz wstepne testy na wytrzymalosc itp.
przynajmnije tak jest w przypadku plci meskiej
Najczesciej jednak mozesz wstapic do klubu i zaczac treningi bez testow i to przniesie efekty jesli chodzi o wytrzymalosc i szybkosc

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
https://www.sfd.pl/temat133099/  tu jest temmat takiale cyba nie znajdziesz potrzebnych Tobie informacji
1

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 230
Dzięki Baca ale te artykuły juz przeczytałam... :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 230
Jak mam trenować wytrzymałośc?? sorry, może to głupie pytanie, ale ja jestem taka niedoświadoczona... :) ale chyba do tego słuzy to forum. Codziennie staram się grać w piłke na podwórku, ale wiem że to nie wystarczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Nie, ale trenując pilke wytrzymalosc automatycznie tez sie trenuje!

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
wejdz do podwieszonego topicu "trening" tam Ci napewno pomoga

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
U mnie na uczelni była piłka nozna na uczelni a jak wiadomo równouprawnienie... i dziewczyny miały do zaliczenia to samo co chlopaki. Na zaliczenie m.in. miały podbić 20 razy i prawie wszystkie zaliczyły a zaczynały od kompletnego 0. Tylko 3 piłkarki miały kompletny luuz na tych zajęciach notabene z trenerem ze sztabu szkolenia kobiecej piłki nożnej. A reszta miała strach w oczach, ale przez 1/2 roku poczyniły kolosalne postepy.
Ewelina zapisz się jak najszybciej do jakiegos klubu. o konkretne cwiczenia pytaj w podwieszonym poście trening.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2005-07-08 23:13:02

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Raczej nie ma,żadnych wymagań jeśli chodzi o zapisanie sie do klubu,trudno znaleść jakiś klub dla kobiet w Polsce ale szukaj...
Powodzenia!

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 230
Jestem z Krakowa. A najlepszą drużyną (ale nie jestem pewna) jest Podgórze Kraków. TYlko że mam zbyt długa drogę do pokonania gdybym chciała jeździc na treningi. Najbliżej moje miejsca zamieszkania jest klub Bronowianka. Drużyna dziewcząt występuje w lidze, gdzie obok drużyn z Krakowa grają jeszcze dziewczęta z powiatu Wieliczka i Wadowice. Myslę że to będzie najbardziej odpowiedni klub dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 230
Jak myślicie... Jeżeli nie pójdę do profesionalnego klubu, tylko jakiegos zwykłego dla amatorów, To czy powinnam zacząc trenowac wcześniej żeby przypodobac sie trenerowi czy poprostu wstąpić do klubu i grać tak jak umiem ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki dla pilkarzy

Następny temat

Piłkarze z dawnych lat...

WHEY premium