SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PharmaFreak - Ripped freak Pre-workout

temat działu:

PharmaFreak

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12933

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160233 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233683


Ripped freak Pre-workout

Opis
Ripped Freak Pre-workout

To najmocniejszy i najmocniej skoncentrowany produkt przed treningowy jaki kiedykolwiek został stworzony.
Został stworzony z myślą o osobach ciężko trenujących w celu ich wsparcia.
Ripped Freak Pre-workout jest mocniejszy od wszystkich innych przed treningówek.
Produkt zawiera składniki, które nie były dotąd stosowane w żadnym innym produkcie tego typu.
Stosując Ripped Freak Pre-workout poprawisz swoją wydolność, zwiększysz siłę i masę mięśniową.
Zalecane dawkowanie

Jedną porcję 5g(2miarki) należy stosować na 30minut przed rozpoczęciem treningu.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Ripped Freak Pre-workout
Porcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 40
Opakowanie 200g
Zawartość jednej porcji zaw:
2-amino-3-(4-hydroxyphenyl) propanoic acid (TyroPure Instantized L-Tyrosine)
3-aminopropanoic acid (pharmaceutical-grade beta-alanine)
1,3,7-trimethyl-1H-purine-2,6(3H,7H)-dione(USP-grade Caffeine Anhydrous)
Arginine Alpha-ketoglutarate (AAKG) (2;1 maximum absorption ratio)
Oleuropein Aglycone (OA) (from Olive leaf extract)
AstraGin (panax notoginseng/Astragalus membranaceous)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Smak ok smakuje jak jakaś tania guma do żucia dla dzieci, ale jest ok nie wykręca buzi. Rozpuszczalność super. Pobudzenie pierwsza klasa, nic nie szumi w głowie, nie ma zawrotów, tylko straszna chęć dania z siebie wszystkiego na treningu-może to aspekt psychiczny i sam sobie wkręcam. Siła do przodu jak i szybko mija zmęczenie, żyły pięknie wychodzą i pompa piękna. Najlepsza przed treningówka jaką jadłem .
1

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kozak. Po 1 miarce dostalem powera do treningu (Po całym dniu pracy)ale bez żadnego telepania się rąk bądz pulsu 200. Pompka jak nalezy. Smak fruit punch bardzo przypomina starego Storma. Ogólnie polecam mimo iż wychodzi drogo w porównaniu do konkurencji
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Jestem po pierwszym treningu z użyciem tego suplementu. Stosowalem rozne inne przedtreningowki (plutonium, shock therapy, nox pump, shotgun, assault, saw ktory tez mnie pozytywnie zaskoczył, super pump max) . Jezeli chodzi o pobudzenie i energie na treningu to Freak Ripped wypada najlepiej. Mega energia i pompa od samego poczatku, ciezary wydaja sie lzejsze (moglem zwiekszyc ciezar ktory biore na serie o 20% (ławka prosta). Niestety chyba przesadziłem z dawką (dwie miarki ) bo do 3 w nocy nie moglem spac. Dam znac jak będzie po tygodniu / dwoch stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1253
no i miales dac znac i nie dales ;/
teraz by mi sie przydaly jakies informacje, bo malo ich na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Wybaczcie , że z takim opóźnieniem. Efekty są zadowalające, spala się tkantka tłuszczowa przy jednoczesnym rozroście masy. Działanie przybliżone do winstrolu chociaz to nie to samo. Niesamowite skupienie na treningu. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 173 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8666
Jestem właśnie po treningu (barki + biceps) trening 1,5h na pierwszy raz dałem półtorej miarki i muszę powiedzieć że porobiło mnie strasznie. Na treningu w przerwie miedzy seriami nie da rady ustać w miejscu nosi fest Jadłem już wcześniej przed treningówki z wyższej półki ale Ripped freak nie ma sobie równych dla mnie lepszy nawet od mesomorpha (1 wersji)a przynajmniej nie ma żadnej zwały jaką miałem po Meso. W składzie niby nie ma 1,3 ale drzemie tam jakaś ukryta moc (k**** mały,głodu tez nie bardzo czuje i straszne pocenie na treningu) Proponuje zaczynać od 1 miarki.
Smak 10 podobny do 1 wersji shocka jeszcze jak był w białych puchach
Rozpuszczalność 10
Pobudzenie 10
Skupienie 8
Pompa 7
Jeszcze napiszę jak się dalej będzie wkręcał ,produkt na pewno nie dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Polecam, na mnie lepiej działało niż Nox Doriana.Smak też Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Bardzo dobry . Jedynie czasem , nie zawsze I nie wiem od czego to zalezy ale zatyka uszy , pewnie związane jest to z zwiekszeniem tetna . Nie jest to tylko moja opinia paru znajonym tez po nim sie to trafia a jest to denerwujace I nieprzyjemne uczucie .czy ktoś z Was tez tak ma ?

Zmieniony przez - eveeve w dniu 17/09/2014 22:03:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PharmaFreak - Protein Freak

Następny temat

PharmaFreak - DIURETIC

Wiecej