SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pewniak z geranium

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Panowie pomóżcie. Co obecnie dostanę z gera? Meso w białym opakowaniu to gowno, jack gowno same wyj**ki. Bombshell zniknął z aledrogo. Widzę tylko psycho ale nie wiem czy ryzykować. Jadł ktoś ostatnio pewniaka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Nie ten dział

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
W dziale odżywki poleca mi saw albo energy shota. Plus dieta oczywiście. Może tu ktoś podjada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A zapytales?albo przejrzales tematy?bo co chcwile tam ktos pyta mocne pw z gera i odpowiedzi dostaje...
Ja polecam furry golden labs,pol porcji mi styklo mimo ze doswiadczenie z tego typu pw mam spore
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Z działu odżywki nawet test pw został przeniesiony tutaj :) tam można się o białko zapytać albo ile gram na porcje bcaa jakaś komedia

Fury mówicie? Kiedyś to było na teście pw i wyszło tak sobie może coś dosypali. Psycho kiedyś pewniak, masz pewne źródło Banan??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sluchaj jednego bedzie robilo bardziej jedno a drugiego co innego...ja zjadlem cala puche i od siebie moge polecic a tak samo inni polecsli Bombshella a ja wzialem porcje i nic nie poczulem praktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
duckland
Z działu odżywki nawet test pw został przeniesiony tutaj :) tam można się o białko zapytać albo ile gram na porcje bcaa jakaś komedia

Fury mówicie? Kiedyś to było na teście pw i wyszło tak sobie może coś dosypali. Psycho kiedyś pewniak, masz pewne źródło Banan??


nie pisz brzydko o dziale supli
test to co innego - ph/ pre z 1,3 czy spalacze muszą być tutaj
a pytan o preparaty z 1,3 od dawna jest tam sporo, tylko dzisiaj widzialem z 3 i jak ktoś ma mozliwosc to pomoze


bombshell dla mnie z tych na 1,3 to jeden z najlepszych pre jakie stosowałem w ostatnich latach, nic innego nie brałem bo po prostu ten sie sprawdzal swietnie, jednak cena czasami 2x wyzsza niz inne odpowiedniki i obecnie ciezko wyrwać , co do psycho pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Banan
duckland
Z działu odżywki nawet test pw został przeniesiony tutaj :) tam można się o białko zapytać albo ile gram na porcje bcaa jakaś komedia

Fury mówicie? Kiedyś to było na teście pw i wyszło tak sobie może coś dosypali. Psycho kiedyś pewniak, masz pewne źródło Banan??


nie pisz brzydko o dziale supli
test to co innego - ph/ pre z 1,3 czy spalacze muszą być tutaj
a pytan o preparaty z 1,3 od dawna jest tam sporo, tylko dzisiaj widzialem z 3 i jak ktoś ma mozliwosc to pomoze
dokladnie tak


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-08-16 13:45:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Spróbuję Fury w sumie nie szamalem a wybór i tak marny, wszędzie wały. A białe meso to padaka roku. Tam jest 5% tego co było, ale legendarna nazwa została i można kręcic kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
daj znac czy klepie dobrze

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ukraina

Następny temat

Jak często można przyjmować salbutamol?

WHEY premium