sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Peter Molnar

Wysłana -
U Szymka mądrości , tutaj też post na miarę nobla... Teraz kumam , że szukasz dyskusji :)

Wygląda mega i to przy nie wysokiej wadze :)
Wysłana -
Jezeli dla Ciebie ramiona i barki sa proporcjonalne do szyji i gory plecow to odpadam i nie mam pytan.

+ zanik miesni bocznych brzucha (ale tu rozumiem trend uzyskania na sile dziewczecej tali).
Wysłana -
Sandwich16
Jezeli dla Ciebie ramiona i barki sa proporcjonalne do szyji i gory plecow to odpadam i nie mam pytan.

+ zanik miesni bocznych brzucha (ale tu rozumiem trend uzyskania na sile dziewczecej tali).

Fermentujesz już w drugim temacie, a nie wiesz o czym piszesz. Spójrzże na fotki z zawodów, a nie sesje.
Wysłana -
Nie wiem co to jest ten "ferment" - to od zjawiska fermenatcji? Ale co to ma wspolnego z moja wypowiedzia.

Ale tu nie chodzi o zdjecia z zawodow / sesji czy filmow, on na kazdym zdjeciu jest niepoporcjonalny, sylwetke ma absurdalnie przerosnieta w jednym miejscu przy braku rozwinietych innych parti. Pokaz mi choc jedno zdjecie, gdzie gosc posiada proporcjonalnie rozwiniete miesnie szyji i gory plecow w stosunku do ramion na przyklad?

Wyglada to komicznie, nie rozumiem dlaczego nie moge tak uwazac?
Wysłana -
Sandwich16

Ale jednocześnie negujesz fakt, że komuś może się to podobać?
Wysłana -
Po prostu Sandwich16 jest dzisiaj na NIE . :)

Czekamy na kolejne wpisy dotyczące innych zawodników.

Ogólnie to dziś jest kilka dziwnych wpisów-może to kwestia daty?

Jestem trochę zdziwiony ,zaskoczony i zaintrygowany powodami takich sformułowań.

A może mnie się tylko tak wydaje?
Wysłana -
Ale jednocześnie negujesz fakt, że komuś może się to podobać?

Jesli w tym tonie sie wypowiedzialem to zostalem zle zrozumiany. Sylwetka Molnara oczywiscie moze sie podobac.

Pod wzgledem kulturystycznym uwazam, ze jednak facet ma razace dysproporcje zeby wygrywac zawody - u wiekszosci zawodnikow rzadko widac golym okiem az tak nierownomiernie rozwiniete grupy miesniowe. Czesc od obojczykow w gore wyglada jak doklejona na wiekszosci zdjec.
Wysłana -

Wysłana -

Wysłana -

Strona 25 z 25
Dodaj odpowiedź