SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Per aspera ad astra

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Witam,

Postanowiłem, że będę co jakiś czas wrzucał tutaj zdjęcia, głęboko wierząc w to, że z coraz lepszą formą
Zmiany nie będą błyskawiczne ze względu na szkołę wojskową. Obecnie ilość treningów aerobowych jest na zatrważającym poziomie u mnie, więc z masą cienko

Historia mojej sylwetki jest... skrajnie dziwna. W 2011 na bilansie szkolnym przy 186cm -> 69kg, Kończąc szkołę w 2015 waga przy tym samym wzroście wynosiła 104kg i był to szczyt mojej masy, oczywiście nie takiej jaką bym chciał (będą dwa zdjęcia z tego okresu)

Mniej więcej od 1,5 roku wziąłem się konkretnie za swoją sylwetkę. Od 12 miesięcy nieprzerwanie biegam 3-5 razy w tygodniu, ćwicząc przy tym x3 na siłowni i 1-2 basen. Obecnie waga waha się w granicach 81-85kg w zależności od pory dnia i tego, że stosuję kreatynę... Zdaje sobię sprawę, że jest u mnie po prostu chudo i brakuje tych mięśni, zwłaszcza ramiona wyglądają jak przeszczepy no ale na razie tak musi być Jedynie z czego jestem zadowolony to nogi, bo pomimo szczupłej sylwetki nie są patykowate... no ale przysiady robią swoje. Od października mam zamiar zapisać się na MMA kosztem biegania i wtedy dorzucić trochę mięsa.

Co do tego czasu? Sam trochę główkuje, jak zobaczycie sylwetkę to z jednej strony chudo, ale trochę fatu jednak siedzi - zwłaszcza w pasie, gdzie mam 86-88 cm... Żeby nie było, od 5 miesięcy już nie redukuję. Co jakiś czas dodaję kcal, na tę chwilę jest jakoś 4000 kcal. Waga co prawda stoi, ale zauważam poprawę w sylwetce. Bardzo kusi, aby do wakacji wyciąć się na te hmm powiedzmy 7-8% bf.

Koniec gadania, czas na fotki.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dwie pierwsze foty oczywiście są sprzed 2 lat :) reszta aktualna.

Dorzucę jeszcze nogi...

PS. Tak, wywaliłem szafe do piwnicy, aby wstawić tam ciężary






Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2017-03-11 15:07:06

Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2017-03-11 15:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no i całkiem dobrze to wygląda te ręce nie są patykowate, do sylwetki są akurat.
Dobra robota i wrzucaj fotki efektów

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dzięki za słowa pocieszenia, ale zostane przy swoim. Patyki aż piszczy - a gdybym nie napiął to już w ogóle

Jak sądzisz, powinienem z 2-3 miesiące zredukować ten fat co teraz siedzi czy dalej stopniowo zwiększać kaloryczność? Tym drugim sposobem oczywiście nie pozbędę się cm w pasie, ale jak wcześniej wspomniałem zauważam tak zwaną rekompozycje...



Zmieniony przez - Lolex100 w dniu 2017-03-11 20:08:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Hmm to może ktoś inny coś podpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Dla mnie dobra przemiana , tak trzymac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Dzieki. Idzie w dobrym kierunku, ale zawsze mogło być lepiej. Marzą mi się żyły na czworogłowych Tylko kwestia tego co ze mnie by zostało gdybym teraz zaczął redukować i czy jest w ogóle sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362740 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664009
teraz jak się wytniesz to nie dużo zostanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 100 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Albo mówiąc drastyczniej... nic nie zostanie Chyba w końcu coś się ruszyło, patrząc po wadze i wymiarach, dopiero przy 4000-4500 kcal. Zobaczymy co dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba do oceny!

Następny temat

Redukcja czy masa?

Wiecej