SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paznokiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Uroda.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
W sumie to nie wiedzialem gdzie dac tego posta Uroda czy Zdrowie bo wiaze sie to z tym i tym ale postanowilem tutaj bo jest mi bardziej znany dzial Uroda.
Problem polega na tym ze ok. 3-4tyg temu mialem maly niefart na silowni i hmmm... spadla mi na reke sztanga, a ze na niej troche bylo to mam teraz pod paznokciem takiego krwiaka
Chcialem sie zapytac czy ktos mial cos takiego i czy dlugo to bedzie schodzic bo wyglada nieciekawie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
moj kolega otwieral piwo na bialej szkole o jakas rure od kibla i zalal cale pietro jak hydraulik naprawial to mu pokazal jak sie o futryne otwiera
1

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
zapewne ic zejdzie, ja jak miałem takie cus w duzym palcu nogi, to przebłem tego krwiaka, krew wypłynel;a, i ruszałem pazkociem jakies kilka dni az odszedł cały

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390


dolaczam fote zeby przyblizyc problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
no to z tym to raczej bedziesz musiał poczekac

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
czekac jedyne co mi pozostalo no to sobie poczekam tylko ciekawi mnie jak dlugo to moze siedziec (bo ok. miesiac mam i sie nie zmniejsza)!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
najprawdopodobniej paznokieć Ci "zejdzie".
gdyby się pojawiło uczucie uwierania pod paznokciem, to byc może bedzie trzeba odbarczyć (naciąć paznokieć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
kiedys miałam cos podobnego(tylko nie do tego stopnia) na palcu u nogi. Schodzilo tak dlugo jak rósł paznokiec, po prostu ten krwiak sie przesuwal razem z rosnacym paznokciem, u mnie długo to trwalo, na pewno pół roku ale wydaje mi sie ze wiecej

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
to zes mnie pocieszyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
trzeba było uwazac... takie ******ly koło paznokcia (tu akurat pod) nie goją sie w tydzien tak jak w jamie ustnej
p.s. to ze mi sie tyle goilo ze znaczy ze tobie tez, moze szybciej rosną Ci paznokcie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
hehe jednak probujesz mnie pocieszac to sie!! Moze nie zejdzie paznokiec
Ehhhh kogo ja chce oszukac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie wiem czy mnie zrozumiales, mi np nie zszedł, po prostu rósł i ten krwiak przesuwal sie do gory az wreszcie poobcinałam do konca z tym paznokciem, tylko ze u mnie nie był taki intenstywny

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wstydliwy problem...

Następny temat

Kłopotliwy problem...

Wiecej