SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł - przygotowania do debiutu

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35431
Siema wszystkim, dawno nic nie pisałem, chciałbym dalej prowadzić dziennik, sam teraz próbuję w jakikolwiek sposób progresować i opinie osób z forum napewno mi w tym posłużą :)
Aktualnie jestem w fazie budowania, wszyscy wycięci na Sopotowo i Władysławowo, a ja ulana klucha, no ale cóż, waga na dzień dzisiejszy to 88-88,5kg.
Trening 5x w tyg, czworogłowe i dwugłowe osobno lecą z dość dużą objetością i praktycznie na samych wolnych ciężarach, dzisiejszy trening czwórek wyglądał następująco :

1 siad maszyna szmita - 10s :10-5 powt, 6sekundowa faza ekscentryczna,
2 siad box : 10s : 30-6powt
3 wyciskanie na suwnicy : 5x12
4 fronty na maszynie do syzyfek : 8s : 10-20powt

Siady na maszynie ze względu na kolana, kombinuje z tempem, standardowych siadów na tą chwilę nie jestem w stanie zrobić, ostatnia seria samego obciązenia, nie wiem czy ten gryf coś waży, liczyłem wagę krążków , wyszło po 70kg na stronę na 6powt w wolnej fazie ekscentrycznej. Drugie cwiczenie mega opcja, skonczylem 180x6 , nastepnie zrzutka ciężaru na 80kg w zakresie 20-30 powt , suwnica tak aby nie przesadzić i wczuć się w pracę czwórek, więc tam nie było jakiś kosmicznych cięzarów, czucie i technika. Najlepsze ćwiczenie jakie robiłem fronty na maszynie, mega sprawa, pierwsze 6 serii po 10 powt, dwie ostatnie po 20kilka na dobicie. Ogólnie fajny, mocny trening, dieta wygląda następująco :

Dzień pleców i czworogłowych :

1-500g jaj
2-125g ryżu ,150g fileta, 5g oleju
3-175g ryżu , 400g owoców, 300g fileta
4,5,6,-100g ryżu , 150g fileta
7- 100g ryżu , 150g fileta, 15 g oleju

Dzień reszty partii odejmuję 1,5 worka ryżu , białko i tłuszcze na stałym poziomie
Dzień bez treningu odejmuję 3,5 worka i owoce , w stosunku do dnia pleców i czwrórek

Aktualna forma prezentuje się tak :











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35431
Mala aktualizacja z dziś, nie chce Przemkowi brudzic w temacie, więc odkopuje swoj. Dzis 12l wody, 15g soli, pierwsza obwodowka, dupa maleje wiec chyba idzie jak trzeba.








Zmieniony przez - erni222 w dniu 2018-03-12 12:19:58
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD CHALLENGE - zapraszamy również zawodników i zawodniczki !

Następny temat

Kalendarz PZKFiTS na rok 2017

WHEY premium