SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Na instagramie wrzuca fotki także działa dalej, nikt go nie zmusi do prowadzenia regularnie wypisek. Ważne że nadal robi swoje

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
A szkoda bo dziennik ładnie prowadzony Filmiki z treningów,foty szamy-wszystko było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Siemanko, większość osób mnie kojarzy z prowadzenia dziennika wcześniej, więc przedstawiał się nie będę, obecnie przygotowywuję się do startu w Pucharze Polski WPF, kat. Junior +80kg, obecna waga wacha się w granicach 103-104kg, obecnie skoczyła nie co wyżej przez chorobę i dwa opuszczone treningi, nie będę rozpisywał teraz schematu jedzenia ani treningu, ponieważ wszystko na bieżąco będzie się zmieniało :) Dziennik reaktywuję ze względu na to aby mieć dodatkową motywację i mieć pamiątkę z tego jak się wszystko zmieniało w ostatnim tygodniu, zainteresowanych zapraszam do obserwowania i dorzucam zdjęcia formy na 3tyg i 2tyg przed zawodami, świeże zdjęcia wrzucę po weekendzie!

3tyg przed










2tyg przed












Zapraszam do śledzenia, na pewno dziennik bedzie prowadzony w spósób przejrzysty i fajnie będzie się czytało, pjona!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Triceps bokiem i miesnie ud i brzucha miazga
Lecisz mlody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469895
Ogarnij jeszcze te boczne pozycje bo kuleja a ogólnie jest bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Super bedzie walka, bo po WBBF'ie balem sie ze na tym pucharze nikogo nie bedzie ciekawego

wysyłam trochę motywacji bo też wystawiam chłopaka w junior +80kg. W sumie jego przemianę jakiś czas temu wrzucałem na IG i FP

Obserwuje!









wywaliłem część zdjęc bo za duzy spam sie zrobił a to nie temat o konkurencji


Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2017-10-13 23:05:56
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Paweł chyba szykuje sie zyciowka;) nie jestem specem w pozwaniu ale niektóre pozy mocno do poprawy, katuj pozowanie bo czasu malo a to wazne i trudne.

Masz lekka wage postawy? Bo przy niektórych pozach widać krzywe przypiecie. Pytam bo sam miałem/mam z rym problem i porostu podaczas pozowania trzeba sie pilnować żeby prosto przypiąć. U mnie okazlo sie to przez lekko zrotowana miedice i lekko obnziony bark(brak fizjio mi juz wypriwadzil na prostą). Niby jest jeszcze leciutka lordoza ale ze ona w niczym nie przeszkadza.

Powodzenia;)
A Adam wystawia godnego przeciwnika;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Ogólnie to dzięki Panowie :)

Nie wiem co w pozach bokiem jest nie tak, na pierwszych fotach ustawiał mnie Tomasz Laszko i mówił że boczne to moje najlepsze pozy, drugie zdj robione 5min po przebudzeniu, po jednej pozie a jak druga osoba nie zna szczegółów w pozowaniu i ja nie mam lustra to trochę ciężko wszystko idealnie podopinać :(

Mariusz, tak na pewno jestem krzywy na jedną stronę, miałem zwracaną uwagę na to, po starcie na pewno postaram się ponaprawiać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Pozy bokiem w sensie line up bardziej sie okrec. Rekac bardziej w tyl bo caly posladek i bok sylwetki reka zaslaniasz

Na pierwszych w miarę ok te dlon tylko do tylu zeby poslad odsłonić. Ale te z rana juz bardziej do poprawy


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-10-14 08:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetnie ze wracasz :) forma również bardzo dobra :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny HURTOWE dla osób mających dziennik w dziale

Następny temat

Damian_619-Wiosna 2022

Wiecej