SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Nastula vs Yusuke Masuda - wrażenia po walce.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549




Nie wiem jak wy ale ja oglądając ta walkę byłem zażenowany.
Jak ktoś się podnieca tym, że Nastula sklepał tego japońca to ma niepokolei w głowie.
Poziom walki dno tak samo jak poziom który prezentował sobą Masuda.
Nastula powiedział na konferencji po walce, że jest z tej walki bardzo zadowolony.
Zastanawiam sie z czego...
Gdyby nie ta ruda Pani z bardzo kształtnym tyleczkiem powiedziałbym, że straciłem czas.
A tak to było warto ale tylko dlatego

Tylko Ty możesz zmienić siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
tu nie mowa o forach,tylko o forum- tylko to ma taka liste wejsc na Pudzka i tylko to ma tyle tematow zalozonych o Pudzku.
Tak jak pisalem juz- dziwne jest porownywac gale z kilkuletnim stazem z gala,ktora dala pierwsza gale. Duzo gal w Polsce ktore szumnie byly zapowiadane w ogole sie nie odbyly.
KSW zrobilo rozglos w sumie dzieki celebryty match i ok. ale to nie naczy ze inne gale musza tez od razu pojsc w ta strone. Z biznesowego punktu widzenia to strzal w 10,ze sportowego to strzal w stope.
Co do mikroekonomii jak by KSW nie lecialo na kanale otwartym (niedawno jeszcze tak bylo),to te kilka tysiece postow nic nie wnioslo by, bo wszyscy i tak kradli by streamy z internetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
No fakt,krótka piłka była nie ma się czym zachwycać ale to potwierdza tylko fakt, że nam się Nastek marnuje.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Walka krotka, bez historii. Przeciwnik na przetarcie, teraz powinien brac kogos z wyzszej polki.

Mnie zastanawia kto Nastule prowadzi. On ma jakiegos menadzera?
Kto slyszal o takim prowadzeniu. Najpierw Pride i skok na gleboko wode. Trzech kolesi z TOP 5. Pozniej po dwa lata przerwy, co w tym wieku jest niewskazane, a miedzy nimi nieuadany wystep w Japonii.
Teraz gala w jakims kruszewcu zalesinskim nagrywana za pomoca kalkulatorow, gdzie glowna atrakcja wydaje sie byc sedzia. A zapowiadali, ze maja przegonic KSW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
pewnie ze na przetarcie... no generalnie tak to powinno byc... ale że ten koleś az tak słaby... no ale chyba sedzia troche za wczescnie przerwał walke...

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Niepokojąco przypomina mi ta walka pierwszy występ Pudziana.



wiem, wiem, to jest Nastula, walczył z Nogiem.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie się chciał zaraz ustawiać z Fedorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Masuda sie wywrócił/został zepchnięty i był zdezorientowany zaczął się zasłaniać a sędzia od razu przerwał walkę. I tyle z tego, z kim innym będzie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1617
Mam identyczne wrażenie jak Odies... gdyby zaslonic im twarze, to wyglądało jak walka dwóch wiejskich osilkow i sędzia zdecydowanie za wczsnie przerwał walke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Obejrzałem skrót całej gali... i z zachwytu piać nie będę. Nie zachwyciły walki choć widać że kilku chłopaków ma talent.

Co do Nastka... Masuda się trochę pogubił ale nie było powodu do przerwana natychmiast, sędzia powinien pozwolić rozwinąć się tej akcji...



Co dalej Paweł?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
Moim zdaniem tak powinien zacząć kilka lat temu, poobijać kilku leszczy, wdrożyć sie w treningi, przestawić sposób walki i a nastepnie atakować szczyty. Było inaczej bo chciał pewnie trochę wreszcie zarobić po latach harówki w judo, ale być może teraz jeszcze zdąży dostać do olimpu mma normalną drogą, zawodnika, tak jak wczesniej w judo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
byla to chyba jedna z najslabszych i najgorszych i beznadziejnych walk jaka mozna zobaczyc na you tube.
i na pewno o wiele gorsza niz walki pudziana.
dziwie sie tylko,ze nastula wystartowal w tak slabej gali,z tak slabym sedziowaniem i z az tak beznadziejnym zawodnikiem...
chyba(na pewno) na zlego konia postawil-ksw przy tej gali-to jak ferrari przy maluchu.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Polecam pare wywiadów z Nastkiem, to zrozumiecie dlaczego walczył na tej gali, a nie na KSW.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej