SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Nastula

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Pamiętacie mój temat Co dalej z Nastulą? Wetdy jak dyskutowaliśmy wpadłem na pomysł, by wysłać maila w naszym imieniu do Nastka (jest na jego stronie ) z pytaniem co planuje. Potem ukazały się ze dwa wywiady i wszystko było jasne więc nie żałowałem, że nie dostałem odpowiedzi. Okazało się dzisiaj rano, że jednak Paweł o nas nie zapomniał:

----- Original Message -----
From: Paweł Nastula
To: Piotr Benn
Sent: Thursday, March 15, 2007 10:11 PM
Subject: Odp: Witają fani ze Sportowego Forum Dyskusyjnego


Witam i od razu przepraszam, że trwało to tak długo, ale ciężko znalezc czas, aby odpowiedziec na wszystkie maile, ktore przychodzą. Cały czas trenuję i przygotowuję się do potencjalnych walk. Prawdopodobnie wystartuję w lipcu w Pride. Właśnie dostałem propozycję wyjazdu do Chorwacji na treningi z CroCopem i "spółką", ale jeszcze się zastanawiam czy to dobry moment. Pozdrawiam wszystklich forumowiczów i dzięki za wszystko. Paweł.



Paweł nie napisał nic dokładniej o swoich treningach, jeśli pisze, że nie wie czy to dobry moment to ma ku temu ważne powody na pewno. Mi się wydaje, że to by był oczywiście dobry ruch. Chorwacja ładny kraj , no i poziom Cro Cop teamu jest świetny. W parterze przecież jest bardzo mocny, a kto jest najlepszy w stójce?

Zmieniony przez - slitzikin w dniu 2007-03-16 11:59:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Nastek vs Yoshi -> skosy mieliby zaje.bisty event

Cieszę się, że Nastek dojrzał do tego, by szkolić się u najlepszych naświecie. Jeśli tak, to znaczy, że inwestuje w siebie - chyba nie po to, żeby stoczyć jeszcze tylko jedną walkę...
Z kim by nie walczył, mam nadzieję, że wygra!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
No nie wierze. Jak Nastula pojedzie trenować z Mirkiem (bynajmniej nie chodzi mi o Mirka O. ) to ja nie mam więcej pytań Bardzo wtedy poprawi stójkę, a sprowadzenia i parter ma bardzo dobry. Może być ciekawie, tylko szkoda, że Paweł ma już swoje lata na karku.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3551
nie mozna na nim stawiac krzyzyka tylko przez jego wiek ,Pawel sie zajmuje sportem cale zycie i mysle, ze moze jeszcze cos osiagnac w mma(on tez pewnie jest tego swiadomy) Zreszta na ostatniej gali UFC jeden lysy "staruszek" udowodnil ,ze w wieku 4x mozna walczyc na swiatowym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
no i wporzo.nie moge sie doczekac nastepnej walki nasty'ego!

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1458
i nastepna walka wygra przez LHK
mam nadzieje ze wroci w dobrym stylu :)

Zmieniony przez - szczechur w dniu 2007-03-16 13:09:15

Luta-livre Wroclaw.

www.luta-livre.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
o k. u. r.v.a!!!!
YEAHHHHHHHHH
PAWEŁ !!!!!!!
cudowna wiadomość, ale akcja, nie wierze!!!!!!
słuchajcie czy mi sie to śni?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Może być ciekawie, tylko szkoda, że Paweł ma już swoje lata na karku.

Powiedz to do Randy Couture

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Paweł jesteśmy z Tobą na dobre i na złe

No trening z CC by na pewno zaprocentował, tym bardziej że z walki na walkę stójka Pawła wygląda lepiej.

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-03-16 14:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Super !!! Mam nadzieję że Paweł jeszcze pokaże na co go stać !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
randy pokonal jakies beztalencie a nastula walczy w pride z zawodnikami z najwyzszej polki, nie ma co porownywac randiego do Nastuli a napewno jego przeciwnikow do przeciwnikow Nastuli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
niech nie mysli tylko jedzie do Chorwacji on sie nauczy stojki a CroCop pewnie troche sztuczek z judo bedzie chcial podlapac

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA wannabees

Następny temat

w 4 miesiące

WHEY premium