SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Cajdler - dziennik treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Witam wszystkich :)

Mam na imię Paweł, obecnie mam 17 lat ale za niecały miesiąc kończę 18. W tym roku, a dokładnie 3 tygodnie temu zaliczyłem debiutancki start w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w kulturystce 16-18 lat. W kategorii miałem 14 zawodników i a ja uplasowałem się na 4-tym miejscu przegrywając jednym punktem z brązowym medalistą.
Na siłownię chodzę od 3 lat, lecz od około półtorej roku zacząłem trzymać dietę i od tamtego czasu do dzisiaj nic się nie zmieniło. Kulturystyka stała się częścią mojego życia. Nie jest to tylko dodatek, hobby, jest to pasja i nieodłączny element mojego życia.
Przez cały okres przygotowań do zawodów przygotowywał mnie Radek Słodkiewicz i za tydzień zaczynam budowanie masy również pod jego okiem.
Jak na razie do końca roku nie planuje żadnych startów, najbliższe dopiero po maturze, czyli czeka mnie dużo czasu żeby zbudować porządne gabaryty. Z jednej strony trochę nudno, że taka długa przerwa ale z drugiej strony, czekają mnie teraz poważne konkurencje, gdyż wkraczam w całkiem inne kategorie gdzie konkurencja jest ogromna.
Artur mnie namówił żebym prowadził tutaj swój dziennik treningowy i myślę, że jest to fajna sprawa. Będę starał się dodawać tyle na ile będę miał czasu, ze względu na to, że obecnie mam dużo pracy w szkole, ale staram się to wszystko godzić. Na pewno nie spocznę na laurach i ciężko będę pracował.

Jakby ktoś chciał kilka moich zdjęć z zawodów to zapraszam na fanpage: https://www.facebook.com/youngbodybuildercajdler 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witamy naszego klubowego zawodnika w dziale :)
Twój debiut na zawodach i 4 miejsce świadczy o bardzo dobrych warunkach somatycznych do tego sportu.
Mamy nadzieję że dalsza współpraca pod Radka i naszym okiem przyniesie Ci w przyszłości wiele sukcesów. Na tą chwilę - tak jak postanowiłeś, skup się na budowaniu gęstej masy mięśniowej....i przygotowaniach do matury oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Paweł Fajnie będzie obserwować jak się zmieniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Hej, zacząłem właśnie masę. Dzisiaj padło na trening pleców wyglądał on mniej więcej tak: Martwy ciąg, podciąganie nachwytem, ściąganie podchwytem, wiosłowanie łamanym gryfem, wiosłowanie hantlą, tył barków odwrotny butterfly, wioslowanie na wyciagu z dolu na prostym drązku i na koniec kaptury, sztanga z przodu.
Poniżej załączam zdjęcie po treningu :)


Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2014-11-22 23:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Młody Chłopak Dla Mnie Bardzo Utalentowany!! Silny charakter Cech**ę niewielką część osób w twoim wieku..jak i STARSZYCH. Podziwiam Go u Ciebie!! BRAWO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Dzięki za miłe słowa :) Dzisiaj byłem na cheat mealu, kebab :) Następny za 10 dni i jedziemy ostro z masą :) Poziom tłuszczu będę starał trzymać się w miare nisko żeby potem nie mieć problemów z redukcją, uczę się na błędach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Paweł -bardzo ładnie się wypełniłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
popieram!! Ładnie Widać Pełnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
czyli Cardio Kręcisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
i Masz jakiś deficyt .. że jesz oszukany... czy poprostu dojadasz do Masy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Na reverse diet cardio kręciłem 3 x w tygodniu po 25 minut obecnie jestem w połowie budowania masy, cardio w ogóle nie robię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

Następny temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

WHEY premium