SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Paula- mama wraca do formy str. 182

Temat przeniesiony z 'Po 35 roku życia' przez: nightingal
Wysłana -
Wiem, wiem dlatego myślę że nie jest źle. Ale też wiem, że mogłoby być lepiej. Tzn. gdyby nie nadwaga którą mam jeszcze do straty to dla mnie proporcje codziennej diety- nie dajmy się zwariować. Ale jak chciałabym trochę zrzucić bez liczenia to myślę, że mniej wpadek pomoże :)

Spontanicznie naszła mnie ochota na zmianę śniadań. Prawie od początku ciąży jadłam na śniadanie owsiankę. Czasem jakieś placki a wyjątkowo w weekendy jajka na miękko. Ale owsianka królowała. A że trzeba słuchać swojego organizmu to testuję. Dzisiaj trzeci dzień i czuję się super. Cel- mniejsza ilość słodkiego smaku i więcej warzyw :) Jakoś tak stopniowo zaczęłam jeść coraz mniej warzyw i czas to poprawić.

Wczoraj umówiłam się na trening z koleżanką na innej, większej siłce. Miła odmiana. Już się nie stresuję tym, że wychodzę. Skok się małemu skończył i jest 100 razy lepiej. To, że nie pije cyca co godzinę też jest dużym ułatwieniem :P

Trening C

1a. Przysiad z hantlami na barkach 5x12 3010
5 8 8 8 8
1b. Wiosłowanie hantlami stojąc 5x15 3012
8 8 8 8 9
1c. Swiss ball leg curl 5x10 4010 90sec rest
10 10 10 10 10
2a. DB Trap 3 Raise 4x12 4010
2 2 2 2
2b. Wejście na ławeczkę 4x10 2010
5 5 5 5
2c. Plank 4x max 90sec rest

ok. 45s
3. X Band sideMonster Walk 3x25 60 sec rest
4x 25

1a. Fajnie. Chyba nigdy nie robiłam... :P Obecnie robi mi się sporo lepiej niż goblet- czuję, że bardziej poprawnie.
1b. Hantlami też chyba pierwszy raz :P
1c. OK
2a. Średnio mi się podobało. Cycki od ławeczki bolą. W górnej fazie ruchu czuję blokadę ruchu a barków prawie nie czuję. Dam jeszcze szansę, ale jak nie będzie lepiej to zmienię, bo to bez sensu :)
2b. Fajnie.
2c. Zrobiłam na koniec tylko jedną serię. Nie pasowało mi robienie między ławeczkami na tej siłce.
3. Zrobiłam zamiast 2c. Szukam jeszcze odspowiedniego stopnia pochylenia. Właśnie się zorientowałam, że zrobiłam z bandem wokół kolan zamiast z długim w x. I za słabo było :)

Cały trening przetestowany. Bardzo mi odpowiada. Świetnie się wpisuje w moje potrzeby teraz. Jest dość krótki a intensywny. Mam zamiar progresować z treningu na trening, bo wydaje mi się, że to pasuje do tego treningu bardziej :)
Wysłana -
Jestem w dłuższych odwiedzinach u mamy. Przyjechałam w sobotę. Jak wspominałam zaplanowałam detoks od słodkiego. Dobrze, że od poniedziałku, bo w niedzielę byłam u rodzinki i zjadłam ciasta chyba za cały miesiąc :P Ale na usprawiedliwienie siebie to synowa mojej ś.p babci robiła z okazji swoich 40 urodzin tort z jej przepisy, który po prostu uwielbiam. Jak kiedyś babcia mi zrobiła na 18 urodziny jeden tylko dla mnie to jadłam go na śniadanie, obiad i kolację :P Tort makowy z klasycznym kremem na maśle. Kaloryczny pewnie w *uj ale pyszny :P

Za to poćwiczyłam jakiś stary trening Chodakowskiej. Dzisiaj jeszcze czuję brzuch, więc może choć trochę spaliłam :P

Dzisiaj plan iść na siłkę a mały zostaje z babcią. Zobaczymy czy to będzie pierwszy i ostatni raz :P
Wysłana -
No to trzeba trzymać kciuki za babcię i małego. Ty na siłowni sobie poradzisz - ale oni to już nie wiadomo
Wysłana -
Ważne, że są chęci. Bo moja mama trochę wystraszona. Jerzyk jest pierwszym niemowlakiem, którego trzymała od 30 lat... :P Oby był dla niej łaskawy to będzie dobrze :P
Wysłana -
Udało się :) Okazało się, że mama bardziej chętna ode mnie. Już miałam zrezygnować bo auto do mechanika zawoziłam i obiadu nie zdążyłam i się jakoś późno zrobiło. Ale mama się nastawiła, że z małym zostanie i mnie wygoniła :P

W aucie telefon zgubiłam i robiłam trening z pamięci, więc minimalne zmiany.

Trening A

1a. DB Thrusters 5x12 20x0
4 4 4 4 4
5x12 5x17 5x20 5x20 4x20
1b. DB RDL 5x 12 4010
9 9 9 9 9 x 15
9 9 9 9 9
1c. Single leg plank 5x max 90sec rest
30 25 25 25 20 plank
15 10 12 12 13
2a. Wyciskanie hantli leżąc 4x15 4010
7 7 8 8
6 6 6 6
2b. Wiosłowanie hantlem 4x10 2012
10 10 12,5 12,5
8 10 10 10
2c. Glute Bridge Stability 4x max 90s rest
12 10 10 10
12 11 13 12
3. Side bends 3x15 60s rest
-
Spacer farmera 8 10 12 x 40 kroków

1a. OK. Niestety na raty. Tutaj nie problemem nie jest siła a wytrzymałość. Wszystkie serie z przerwami niestety.
1b. OK do progresu ale nie pamiętałam ile miałam ostatnio. Wszystkie serie po 15 powt.
1c. Zapomniałam, że miało być na jednej nodze.
2a. Bardzo fajnie, jest jeszcze zapas.
2b. jw
2c. Piłka słabo nadmuchana i ciężko się robiło.
3. Ominęłam bo miejsca nie było ale dowiedziałam się, że w side bends autor miał na myśli unoszenie bioder w leżeniu na boku.

Po schodach się ciężko chodziło.

Dieta cycuś glancuś :P

Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2017-11-21 21:25:46
Wysłana -
Jednak mamy - a dokładniej babcie - to skarb w takich sytuacjach. Dobrze że jednak poszłaś poćwiczyć.
Wysłana -
Aż żal, że żadnej babci nie mam blisko na co dzień :)
Strona 193 z 193
Dodaj odpowiedź