SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- mama wraca do formy str. 182

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie wiem czy kiedykolwiek rozważałaś coś takiego jak rotacja ale na trzech różnych kalorycznościach. jeden dzień na leciutkim plusie, drugi na leciutkim minucie a trzeci na dużym minusie kalorycznym (oczywiście nie 1000 kcal ale w stosunku do bilansu zerowego można uciąć kilkaset kcal). I wtedy niezależnie czy to DT czy DNT robisz taką rotację jak wypada akurat. Z mojego doświadczenia dość fajnie się to sprawdza. No ale jest więcej zamieszania z tymi miskami i ich kalorycznością.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Miałam podobną rozpiskę i było to 1600 kcal w jeden dzień ale jednak uzależnione od dni treningowych. Tutaj rozpisałam sobie 0, -20%TDEE i -30%TDEE z lekkim zapasem na KP. Spróbuję najpierw tak. Jak nie będzie szło satysfakcjonująco to ten jeden dzień niskich kalorii będzie można spokojnie obniżyć bo 1800 to jeszcze nie jest mało bardzo.
Zawsze można jeszcze kombinować albo w drugim rzucie redukcji wypróbować taką opcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Ja też jestem po porodzie, co prawda dopiero 11 tygodni ( porod sn ) i powiem Ci ze brzuch super ci spada, podczytuje cie często, bo ja też KP i też jestem tą, której KP nie sprzyja chudnięciu . Spadło 13 kg i nadal wszystko stoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W poradniku laktacyjnym spotkałam się z taką tezą, że waga może stać w miejscu dopóki cykl miesiączkowy nie wróci. Ja @ miałam dopiero raz i teraz cisza, więc może coś w tym jest. Po za tym z taką kaloryką jaką miałam to w sumie nie dziwne, że zleciało. Jak się jest przyzwyczajonym po treningach siłowych do porządnego jedzenia to je się znacznie więcej. Wiem, że przeciętna nietrenująca mama często je bardzo mało więc i waga spada. To takie luźne przemyślenia.

I zapraszam do nowego dziennika:

https://www.sfd.pl/Paula_pociążowa_redukcja-t1159434.html#post-18359831 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

upadki i wzloty... moja walka o idealną sylwetkę- podejście 109342293 ;)

Następny temat

Rekompozycja czteromiesięczna

WHEY premium