SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula Lewczuk, FITNESS BIKINI z Activlab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Witam wszystkich serdecznie!

Dzięki uprzejmości firmy Activlab będę miała okazję prowadzić w tym miejscu swój dziennik treningowo-dieteyczny. Zainteresowanie fitnessem sylwetkowym i konkurencją bikini fitness z sezonu wyraźnie wzrasta, na forum mamy sporo pań trenujących siłowo, o na prawdę świetnych sylwetkach, nie rzadko z aspiracjami startowymi, które być może będą zainteresowane tym jak przygotowania wyglądają "od kuchni", zarówno w kwestiach dietetycznych, suplementacyjnych, treningowych jak i sprawach organizacyjnych.
.Witam także dziewczyny z Ladies SFD - 4nn, Martucca, obliques, saida, Ruda_29

Z suplementów firmy ActivLab korzystałam w poprzednich przygotowaniach do zawodów, z efektów ich działania zawsze byłam zadowolona. Jak tylko wybiorę i otrzymam zestaw opiszę preparaty które bedę miał okazję testować.
Aktualnie przygotowuję się do Mistrzostw Polski Seniorek połączonych z eliminacjami do Mistrzostw Europy Juniorek i docelowo mam nadzieję, na start w Mistrzostwach Europy.

O mnie: swoją przygodę ze startami rozpoczęłam w 2012 roku od Debiutów, gdzie przetarłam szlaki, a następnie swoje siły skierowałam ku Mistrzostwom Polski Juniorek i Pucharowi Polski seniorek, gdzie udało mi się zdobyć podwójne pierwsze miejsce.
Na Mistrzostwach Świata, które miały miejsce w Budapeszcie zajęłam 5tą pozycję. Mam nadzieję, na poprawę wyniku, a wszelkie starania będziecie mogli śledzić w tym o dzienniku.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Również witam i czekamy w napięciu na sprawozdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Co tu można powiedzieć niezła z ciebie Lwica , pewność siebie , niezłe ciało - życzę powodzenia .

Jako JURY byłby słaby gdyż patrząc odpala się instynkt zwierzęcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
Tomasz bo Emil tez to bedzie czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Witam
Bede śledzić


Zmieniony przez - nowy_K_D w dniu 2013-02-24 17:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
Tomasz słynie z mocnych wejść, nie pierwszy raz się popisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nareszcie wróciłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze foto pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Tak, powróciłam i zamierzam się regularnie "meldować" ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA activlab xttraa jak to wkoncu jest

Następny temat

Destroy the Muscles - Arab niszczy system - Dziennik z Activlab !

WHEY premium