SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula.cw nową moderatorką działu ladies

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bardzo miło mi poinformować, że Paula.cw od dnia dzisiejszego jest moderatorką działu Ladies SFD.

Od dawna już pisze dużo wartościowych, merytorycznych rzeczy w naszym dziale i ogólnie na forum. Poza tym razem z Paulą chcielibyśmy otworzyć nasz dział na przyszłe mamy, kobiety w ciąży i młode mamy, które chciałby być aktywne w tym szczególnym dla nich okresie.

Macierzyństwo to jeden z ważniejszych etapów w życiu kobiet - można się więc do niego odpowiednio przygotować, starać się być aktywną w ciąży oraz po okresie ciąży zdrowo i bezpiecznie wracać do formy. Razem z naszą nową moderatorką będziemy się starali w tym pomagać.

Gratulacje - witaj w ekipie moderatorskiej działu Ladies i całego forum SFD.
7

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Witamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki wielkie za oficjalne przywitanie :)

Cieszę się bardzo i na pewno będę się starała o to, aby nasz dział był przyjazny dla mam i nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Gratuluję paula.cw fantastyczny pomysł! Nie mogliście nic lepszego zaplanować, jestem zachwycona ! :) super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Gratulacje

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Cześć laska, ile kotletów zjadasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Pomysł jak najbardziej ZA! Paula gratuluję!

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5706
Gratulacje! Swoją drogą super pomysł, na pewno wiele kobiet z chęcią poczyta o aktywności w ciąży i po porodzie.
Ja czytam forum regularnie, tylko swój dziennik zaniedbałam. Tak więc bardzo mi się podoba takie rozwinięcie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tadam! Gratulacje, zasluzony awans

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rymański Marty ciąg

Następny temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW – CZĘŚĆ I

WHEY premium